Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól és milyen édességeket...

Mikortól és milyen édességeket/nassolnivalókat adtok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Kb. egy éves korától annyi nassolnivalót evett, mint mi is, bár nem minden alkalommal kapott a miénkből és természetesen akkor sem akkora adagot evett, mint mi, csak onnantól már nem vontam meg tőle.

Szóval mondjuk két három naponta volt tejszelet, chips, fagyi, de kis adagban. Kakaót minden reggel kap, mióta bölcsis, estére már nincs édesség.

2022. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én 2 éves korig nem adtam. Főleg, hogy a fiam 1,5 éves korig az anyatejen kívül nagyon kevés másfajta ételt volt hajlandó megenni. A nasival nem akartam ezt tovább fokozni.
2022. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Kb. 1 éves kora óta kap a fiam, de nem mindennap, csak mondjuk kétnaponta 1 dolgot. Tehát olyan sincs, hogy reggelire édes péksüti, kakaó, aztán délben még nasi, meg uzsira is.
2022. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
9-10 hósan már kapott dörmit, kekszet...
2022. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindenfélét kap mióta eszik darabos ételeket. Általában cukormenteset, de 2 éves kora óta kekszbol pl kap cukrosat is, az állatka alakú háztartási kekszet. 90%bam gyümölcs alapú nasikat (DM, rossmannbol keksz, rizskorong stb) vagy sima sós pufi, ropi, perec, gyümölcs szeleteket kap. Mama szokott néha linzert sütni kevés cukorral azt nagyon szereti. Csokit, chipset , süteményt (linzeren kívül) elvétve inkább ha vendégségben vagyunk, vagy ünneplünk valamit. Most 2,5 éves.
2022. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előszor volt a baba tejbegriz,puding, babakekszek. Aztan jottek nalunk is a tejszeletek, dörmik. Aztan mar 6 evesen minden. Állandó harc az életem,hogy ne egyen annyi édességet. De mar az oviban is van heti 2 szulinap,nevnap, hordjak a tortakat, edessegeket. A nagyszulolnel hiaba konyorgok terden csuszva,akkor is edesseget eszik. Nyaron minden nap fagyizott.
2022. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 éves koráig sikerült majd nem teljesen cukormentesen etetni. Gyümölcs szelettel kezdtük, amit a mai napig szeret. Háztartási keksz néha.

Házi sütemények, ha mamák sütnek.

Kókuszgolyót imádja, kevés cukorral szoktam neki csinálni.

Bolti süteményeket, dörmit, csokit, tejszeletet stb. soha nem evett még, és amíg tudom nem is adom. Uncsitesól elég nassolósak a mamanal aki meg is veszi es adja is nekik... Eddig sikerült háritanom, elterelnem, nem ismeri így nincs "hiszti" érte. Anyos egyenlőre megérti hogy nem..

2022. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!