Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan cipőmárka aminek...

Van olyan cipőmárka aminek kevésbé lyukad az orra?

Figyelt kérdés

Amiket próbáltam: Elefanten, 2 hét alatt használhatatlan lett, konkrétan kilátszott a gyerek lábujja, olyan lyukas lett az orra.

Egy Victory bakancs jól bírta de ennek is lett 1-1 óriási kopás az orrán idény végére.

Bobbie shoes cipőt is hagyjuk, gondolom nem kell magyarázni.


Most egy Victory 9 ezer ft-os műbőr edzocipő adta meg magát 2 hét után, lyukas lett. Nyilván nem rendeltetésszerű használat, mert kismotorozik benne a gyerek a bölcsiben, és sztem a cipő orrával fékez.

Akinek szintén volt ilyen gondja, tudna nekem márkát vagy cipotipust ajánlani, linkelni?

Ha kell megveszem az adidast, nike-t, pumat pár ezerrel drágábban, de ha az is ugyanúgy lyukad, akkor annak sincs sok értelme.


2023. ápr. 16. 10:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
bár nemsokára jön a meleg, egy sima tornacipő jó lesz, csak az meg nem bírja a sarazást a játszótéren, de akkor majd mezítláb lesz :D
2023. ápr. 16. 17:31
 12/16 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Ilyenünk nem volt. Ennek sokkal alacsonyabb az orra, nem védi úgy a felső részét.
2023. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Oké, akkor olyat veszek majd, aminek feljebb van a gumi az orrán.
2023. ápr. 16. 18:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi mindkét gyereknél D.D .Step és Decathlon cipőt használunk, soha egyik sem ment tönkre.
2023. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én állítólag úgy mentem a kismororral, hogy elrúgtam magam és húztam a lábam a földön, ahogy gurult. Szóval vannak extra cipőkoptató gyerekek.
2023. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
én biztos vennék neki egy bőr cipőt, meg egy húszcentis bőrdarabot valami táskás-cipősnél, és ahányszor kilyukad, bevarratom XD minden kilyukad ha húzod a betonon, de egy jó cipész könnyen megszerel egy bőrcipőt.
2023. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!