Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan cipőmárka, aminek...

Van olyan cipőmárka, aminek az orra nem kopik, vagy legalábbis kevésbé (és nem lyukasra) motorozás közben? Vagy csak a cipővédő segít?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a cipővédőnél úgy érzem, a gondosan kiválasztott cipő minden ortopéiai előnyét elveszíti, ha az ormótlan cipőorr-védő egész délután a gyerek lábán van. Viszont le-fel adni lehetetlen, hiszen egyik percben a motoron van, a másik percben már leszáll és mást csinál, majd újra felpattan a motorra. A bölcsiben-oviban végképp nem vesződnek a cipővédővel. Tudom, vannak gyerekek, akik nem súrolják a cipőorrukkal a betont, az én fiam viszont igen:)
2015. szept. 28. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, nekünk az elefanten ami kb mindent kibírt és még kényelmes, jól szellőző, szuper is volt. azén fiam is mindenhol koptat, állnia még a babakocsiban is odanyomja a kerekéhez a cipőjét.
2015. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az Elephanten pikk-pakk szétment.

A Decatlonban vett cipő jól bírta eddig.

2015. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A jobb minőségű talán nem lukad ki, de kb. ennyi. A fiam egyébként úgy bukott orra a motorral, hogy letapadt a cipővédő orra. Az eredmény 1 ínybe visszacsúszott fog, úgyhogy akkor már inkább a lukas cipőorr.
2015. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálunk probléma ez. Esztétikai szempontok engem nem zavarnak, a bölcsiben is mondhatnak, amit akarnak a cipőjére - ha mondanak egyáltalán -, de jártunk már úgy, hogy őszi cipő kilyukadt, na onnantól nem adhattam rá még nyirkos fűbe sem:)
2015. szept. 28. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Decatlon tura cipöi gyerekeknek amik birják a motorozást .
2015. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dd step, asso cipők mindent kibírnak. Ebből elég 1 pár cipő egy szezonra, nem ázik át. Most vettem egy sima sportcipőt, de csak egy hétig bírta.
2015. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet h hülyen hangzik. De en egyszer a kinaiba vetten a kislanyomnak cipot. Gumiselejü, tepözaras. Es tavasztol- ösz vegeig siman kibirta ugy h szinte minden nap motorozott. es csak 1000ft volt :) Most a H&M-be vettem neki egy doresz motorozasra az is tök klassz. Tepözaras könnyü fel le venni. Mi szeretjük:)
2015. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A klasszikus tornacipő vált be nálunk is. Gyöngyörű színekben van, a fűzője fix, gumis, magasszárú, tépőzáras, a gyerekek is könnyen fel-le tudják venni. Mosógépben ragyogó tisztára mosható, sokszor.

Mindig a H&M-ben veszem, 3000 forint.

Van téliesített verziója is.

2015. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alpinestars Tech 7-es nekem is ez van, mindent kibiir nezd meg ez egy jo valasztas :)
2015. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!