Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló gyermekesek,...

Egyedülálló gyermekesek, szerintetek mi az ideális, mennyi idős kapcsolatot lehet egy kicsi, ovis vagy áltsulis gyereknek bemutatni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős pár akinél az anyuka a kéthetes hapsiját mutogatná a 6 éves kisfiúnak, a kisfiú nem akarja, az apuka tajtékzik hogy lehet ilyen érzéketlen az anya. Csak szerintem traumatizáló ez az egész így már egy gyereknek? Szerintem csak egy már biztos párt szabad bemutogatni, de az szerintetek mennyi idős együttjárás?
2023. máj. 1. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Az apuka csak addig fog tajtékozni míg nem nincs új nője.


2 hetes járás után is lehet biztos egy kapcsolat és 10 év itán is lehet bizonytalan 💩, ezt majd az ismerős anyuka tudja, te foglalkozz csak a saját dolgoddal, ugyanis semmi közös más kapcsolatához és gyerekéhez.


Bár szerintem te a tajtékzó apuka vagy, aki csak itt akarja szidatni az exét és nem a gyerek miatt, csak azért mert túllépett rajtad.

2023. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Fél év. Most váltak? A gyerek honnan tudja, hogy 2 hete vannak együtt és apuka miért tajtekzik?
2023. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Anyukának gondolom, vannak egyéb ismerösei is, akikkel nincs párkapcsolatban, a gyereknek nem jelent semmiféle traumát, ha meg Pista bácsi is bekerül az anya ismerösei közé, feltehetöen van több férfi ismeröse is.

Azt meg egy kisgyerek nem tudja megkülönböztetni, hogy milyen jellegü az ismeretség.

Gondolom, az illetö nem beköltözött az anyukához meg a gyerekhez.


Egyébként az apának semmi, de semmi joga sincs beleavatkozni a volt feleség magánügyeibe, amíg az ismerösök nem zaklatják a gyereket, addig semmi köze hozzá, még akkor sem, ha együtt lakna vele az anya.

Az apuka a "tajtékzást" tartsa meg akkorra, amikor neki lesz kapcsolata, abban az esetben lehet hozzá joga, más emberekkel kapcsolatban nem.

2023. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is azt gondolom, hogy ilyen helyzetben elsõnek kellene lennie a gyermeknek, a gyermek érdekeinek, a gyermek lelki fejlődésének. Intelligens szülők csak stabil kapcsolatot mutatnak be a gyermeknek, természetesen két intelligens szülő ezt megbeszéli általában és egyet is értenek abban, hogy nem mutogatnak be minden nénit meg bácsit a gyermeknek mert az nagyon súlyosan befolyásolhatja negatív irányba a gyermek fejlődését és értékrendjét is. Én is több hónapot, körülbelül fél évet mondanék. Ennyi idő alatt elválik, hogy csak kaland volt a dolog vagy hiábavaló próbálkozás mert nem illenek össze a felek.
2023. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Duenna ***** válasza:
70%
Kéthetes kapcsolatot nem szabad még bemutatni úgy, hogy Pistikém, itt a következő apukád, mert ez traumatizálja a gyereket. A gyerekek még nem értik, mi történik körülöttük, nekik az igazi édesapa kell, nem egy mostoha apa. Egy kéthetes kapcsolat még nem stabil. A következő hónapban jön egy másik pasi, azt is bemutatja majd a gyereknek, hogy ja, hát a Gyuri, az nem volt az igazi apukád, de a János majd az lesz. De aztán kiderül, hogy János apuka sem az igazi. Tehát egy kapcsolatot akkor lehet bemutatni egy kisgyereknek, ha az már tuti stabil. Akkor a gyerek is jobban elfogadja.
2023. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
53%

Amikor az anyuka úgy érzi.

Apukának semmi joga tajtékzani.

2023. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyetlen olyan nö sincs, aki úgy mutatja be az új partnert - akár két hét, akár két év után - hogy "ö az új apukád"!
2023. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!