Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló anyukák, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák, ti milyen kapcsolatot kerestek? Kaland, vagy komoly kapcsolat? És milyen az ideális férfi számotokra?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
én most csak szexet szeretnék. Szakállas hosszú hajú férfival. 28
2017. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

#1:

Közeleg a Mikulás, nyugi.

:)))

2017. nov. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én pont egyedülálló anyukára várok!

F/60 Miskolc

2018. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehèz válaszolni. Sose voltam a kalandok híve, viszont gyerekkel nehezebb az ismerkedès. Csomó olyan pasi rám hajt aki egyáltalán nem az esetem, mert azt hiszi hogy azèrt mert anya vagyok nekem mindegy csak valakire ráakaszkodjak. Ez nem így van. Inkább vagyok akkor egyedül. Az intimitás hiányzik, de azt meg az ember megoldja magának..
2018. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most csak szexet..

Ápolt legyen mindenképp. 23N

2019. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!