Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi az ideális lakhatás egyedül...

Mi az ideális lakhatás egyedülálló férfiaknak?

Figyelt kérdés

Lakás? Ház? Város? Vidék? Mekkora? Milyen? Hány szoba stb?

Tudom, túl tág a kérdés, hiszen nagyon függ attól is, hogy ki mit szeret, illetve az sem mindegy, hogy hol dolgozik, miből él. Meg nyilván az anyagiak is szerepet játszanak. Én vagyok abban a helyzetben, hogy többféleképpen is el tudom képzelni magamat lakhatásilag. Egyedülálló pasi vagyok, akinek igazából az aszfaltos megközelítés és a fedett autótárolás fontos preferencia, ám nem napi szinten járok el dolgozni, hanem heti 2-3 alkalommal történik munkába ingázás, és sokszor napokig nem alszom itthon. Ingatlant akarok venni (épp eladásban is vagyok) és ötleteket gyűjtök egyedülálló és egyedül élő pasiként sorstársaimtól, hogy ki hogy lakik.


(Kérem az ilyen nyegle, lekezelő válaszokat hagyjuk, mert nem arról van szó, hogy egy élet- és döntésképtelen f...kalap vagyok, csak érdekelnek a verziók.)



2021. márc. 13. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Egyedül lakom saját cs. házamban, Bp-en.

Kb. 300 m2-es lehet.

Én sem járok dolgozni.

2021. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha ma lennék fiatal egy stúdiót kipróbálnék magamnak - persze nem azt az 1 szobás 25 négyzetméteres lukat amit sok ingatlanos annak hirdet, hanem az igazi nagy belmagasságú határoló falak nélküli penthouse érzést galériával.
2021. márc. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Fent a rózsadombon bérlek egy lakást (pontosabban a saját cégem bérel), egy szint + tetőtér egy társasházban, álom, gyöngyörű panoráma, nyugodt, kiegyensúlyozott legényélet. Egy ideje van párkapcsolatom, de még emellett is néha ide vonulok vissza, ha úgy adódik. Szívesen cserélnék, hogy a párommal élek itt, de sajnos ő külföldön él, így én is.


Én úgy láttam, rengeteg (túl sok) pénzt elköltenék saját lakásra, amit megengedhetek magamnak, az kb egy átlagos szint, ahol tökönszúrom magam, bérelni meg gyakorlatilag bármit tudok havi 2-300 ezerért, amiben jól érzem magam.

2021. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Időnként egyedülálló férfiként volt már mindenben részem.

A legjobban a 1,5 szobás (nappali+háló) erkélyes vagy teraszos - nem panel - vált be.

Az erkély vagy terasz nem életfontosságú, de jó, ha van.

Jó kiülni reggel kávézni, felkészülni a napra, vagy este borozgatni.

A szárítót is ki lehet tenni, nem a lakásban vannak a gatyák, zoknik, ha esetleg vendég van.

Tapasztalataim alapján ez a verhetetlen kategória egyedülálló férfinek.

2021. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nappali + 1 szobás lakás normális esetben bőven elég egy személyre, de akár még a garzon is oké lehet, igényektől és a pénztárcától függ. Egy kisebb kertes ház (max. 100-120 m^2-es) is rendben, csak annak már drágább a fenntartása is. Ettől nagyobb ház szerintem már luxus lenne egy személynek, nincs kihasználva. Mit csinálna egy ember egy 200-300 négyzetméteres házban? Egész nap egyedül bolyonghat a szobákban.
2021. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nappali + háló + dolgozószoba egy tégla társasházban. Mélygarázs. Erkély vagy terasz. Gyalog távolságra éttermek, kávézók, bevásárlás.
2021. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!