Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányra rábíznátok a...

3 éves lányra rábíznátok a gyűrűhordozó szerepet, vagy túl kicsi és betojik mikor menni kéne? Vőlegényem unokahúgát kérném fel és 3 lesz az esküvőkör.

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan gyerekfüggő, az enyémnek tuti inába szállna a bátorsága. Én nem kockáztatnék :)
2023. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe se jutna. Három évest? Gyakorlatilag bármi elterelheti a figyelmét, vagy bármikor kitalálhat egy (számára) izgalmas játékot, amitől a felnőttek agybajt kapnak. Ennyi idős gyereket még egyáltalán nem izgat, hogy ez egy fontos esemény, szót kellene fogadni. Nem fogja meghatni, mert nem éri fel ésszel.
2023. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Legfeljebb ùgy, ha van plan B. Ès nem az igazi gyűrűket hoznà, hanem olcsó àldozatot , mint mikor àllattal szàllíttatjàk.
2023. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem keresztfia hozta a gyűrűket. Ő is 3 éves volt akkor. Nagyon ügyes és bátor volt. De ez alapvetően tényleg gyerek függő. :) Nálunk működött.
2023. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Duenna ***** válasza:
89%
Ha a 3 évesnek nem kell túl bonyolult dolgot és túl hosszan csinálni, akkor meg lehet bízni egy rövid, egyszerű feladattal. De ahogy már előttem is mondták, a 3 évesnek a figyelme könnyen elterelődik másfelé, nem érzi még a felelősséget, vagy a komolyságát ennek a feladatnak, ezért tényleg gyerekfüggő, hogy alkalmas-e rá, vagy nem.
2023. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Én a 4 éves lányomra sem bíznám. De igen, gyerek függő. De úgy általában szerintem túl kicsik hozzá.
2023. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha van B terv igen
2023. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Lányom 6 évesen volt gyűrű hordozó. A rendezvény szervező végig mellette volt. Egyedül szerintem nem ment volna neki. Mivel ismeretlen volt a helyszín....
2023. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Dehogy bíznám!
2023. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Na és akkor mi van, ha "betojik"? Akkor anyuka megfogja a kezét és együtt mennek.
2023. máj. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!