Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktattátok le gyermek...

Hogyan szoktattátok le gyermeketeket az evés közbeni játékról?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam csak úgy hajlandó enni/inni, ha vmi a kezében van, valami érdekli. Ez sajnos így alakult, az első gyerekemnél nem volt ilyen gond.
2010. okt. 9. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is csak ugy volt hajlando enni es nem bantam mert orultem hogy eszik .Most negy eves es mostmar jatekok nelkul is eszik ha ehes.Magatol leszokott rola.Az elso gyermekemmel nekem sem volt ilyen gondom.
2010. okt. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is van játék az etetőszékén, a kezében. Kutya, lovacska, tehén,... Sokszor ők is kapnak egy-két falatot! :-)) Ettől függetlenül szépen eszik. Engem egyáltalán nem zavar, a lényeg, hogy egyen.
2010. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem sem izgat, ha evés közben autot tologat. A lényeg, hogy ül az asztalnál és nem a motoron teker körbe körbe és tankol egy egy falatot, mert ilyet is láttam:)
2010. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha nem engedtem játszani evés közben.

De sokmindenről úgy szoktatam le, hogy nincs több ilyen, és kész. Pár nap hiszti, aztán megszokta és nem volt gond.

(pl cumi, vagy éjjeli ivászat..)

2010. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!