Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek baj ha rám (az...

Szerintetek baj ha rám (az apjara) a 5 eves lányom a pszihologusa szerint csak legjobb barátként és nem apakent tekint?

Figyelt kérdés

Mivel nem én nevelem csak segédkezem benne sokat vagyok vele de nem velem alszik általában.


Velem mindig csak játszik, mindenhova elmegyunk jól érezuk magunk vigyázok ra és persze velem minden rosszasagot megenged magának.

Nekem nem fogad szót.

Azt hiszi mi full egyenlő partnerek vagyunk 😀 úgy is beszél velem hisztizni és káromkodni csapkodni dobalni,tud mint az anyja ha nem az van amit akar .


Mivel nekem is sok problémám van ő is lett véve pszichológushoz hogy egészséges e azt mondták igen bár nagyon erős akarata van és a kamaszkor hihetetlenül nehéz lesz .

És hogy rám legjobb jatszopajtaskent tekint nem apakent .


Nemtudom sírjak e vagy nevesek?ha kamasz lesz és mint haverjat osszehoz egy buliban a nalam 20 evvel fiatalabb baratnoivel akor oké 😉😀😃

De amúgy kicsit kevés nem ez a legjobb barát titulus ?



2023. máj. 10. 10:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De gondolom, a pszichológus is ezt mondta.
2023. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

"Mivel nem én nevelem csak segédkezem benne sokat vagyok vele de nem velem alszik általában."


Én itt elakadtam. Miért kéne bármelyik szülőjével is aludnia az 5 éves gyereknek?

Ezek után nem csodálkozom, hogy pszichológushoz kellett vinni a kislányt.


A nyitókérdésedre az a válaszom, hogy ezt legjobb lenne attól kérdezned, aki mondta, vagyis a pszichológustól.

2023. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2#Úgy értettem hogy nálam alszik én lakásomban nem úgy hogy mellettem.
2023. máj. 10. 10:32
 4/23 babyboom567 ***** válasza:
100%
A leírásodból még te is gyerek vagy.Attól hogy egy szülő megtanítja a gyerekének,hogy jó buli az élet és játszik vele még meg lehet tanítani viselkedni, és tiszteletre.(mondjuk azt is meg kellene tanítani, hogy a haverjainkat is tiszteljük,és ez látványosan nem egy nálatok)
2023. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek szempontjából nem jó.

Lehetsz úgy is jóban vele, ha vannak határok és felnéz rád, tisztel.

2023. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát kicsit bolond simman kívenne egy másik gyereket a hintabol. Nekem hisztizik hogy nem veszem ki a másik gyereket hogy ő beleulhessen .

Azt hiszi minden az övé. És hogy ő a főnök.

2023. máj. 10. 11:12
 7/23 babyboom567 ***** válasza:
100%

De azért hiszi, mert a viselkedéseddel ezt erősíted benne,mert szerinted is jól van ez így,és vicces/menő,hogy a gyereked ledominálja a többieket.Pedig simán gáz.És a gyereked fog egész életében szo...pni,ha kiderül,hogy nem ő a világ közepe.Hogy vannak rengetegen, akik szebbek,jobbak, okosabbak,gazdagabbak,erősebbek.

Igen, elhiszem, és teljesen normális, hogy okos, szép,és jó a gyereked,mindenkinek ilyen az övé, de tisztelni kell másokat,és ezt meg is kell tanítani.

2023. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Remek ember vagy.. remélem az irónia megy, ha már a gyereknevelés nem
2023. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

ha kamasz lesz és mint haverjat osszehoz egy buliban a nalam 20 evvel fiatalabb baratnoivel akor oké 😉😀😃


Ez még viccnek is rossz.

2023. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Te nem tudsz osszeszedni 20 évvel fiatalabb nőt magadtól? A férjemnek sikerült, el is vette.

Ne a lanyodtol várd el, gusztustalan, hogy már most nyomulnal a baratnoire.

Gyerekes vagy és hányinger. Nem azért nem tekint apjának mert jatszotok, hanem mert semmi tekintelyed nincs. Nem csak a gyerekkel szemben, gondolom máshol se. Fel kéne nőni és tiszteletet tanítani a gyerekednek, mert ha az én gyerekem szedne ki a hintabol...

2023. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!