Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek baj ha rám (az...

Szerintetek baj ha rám (az apjara) a 5 eves lányom a pszihologusa szerint csak legjobb barátként és nem apakent tekint?

Figyelt kérdés

Mivel nem én nevelem csak segédkezem benne sokat vagyok vele de nem velem alszik általában.


Velem mindig csak játszik, mindenhova elmegyunk jól érezuk magunk vigyázok ra és persze velem minden rosszasagot megenged magának.

Nekem nem fogad szót.

Azt hiszi mi full egyenlő partnerek vagyunk 😀 úgy is beszél velem hisztizni és káromkodni csapkodni dobalni,tud mint az anyja ha nem az van amit akar .


Mivel nekem is sok problémám van ő is lett véve pszichológushoz hogy egészséges e azt mondták igen bár nagyon erős akarata van és a kamaszkor hihetetlenül nehéz lesz .

És hogy rám legjobb jatszopajtaskent tekint nem apakent .


Nemtudom sírjak e vagy nevesek?ha kamasz lesz és mint haverjat osszehoz egy buliban a nalam 20 evvel fiatalabb baratnoivel akor oké 😉😀😃

De amúgy kicsit kevés nem ez a legjobb barát titulus ?



2023. máj. 10. 10:26
1 2 3
 11/23 babyboom567 ***** válasza:
100%

Azért nem tud összeszedni 20 évvel fiatalabbat, mert ő is kb annyi.

Az a baj veled kérdező,hogy neked is még kamasz agyad van,és nem nőttél fel.

Ezzel csak annyi a baj, hogyha így maradsz, és ebben a "haver" szerepben maradsz, a gyereked pár év múlva rád sem fog nézni.A haverok cserélődnek.

2023. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Baj, és az még inkább, hogy te ennek örülsz, és azzal poénkodsz, hogy majd a lányod barátnőivel összejössz. Elég beteges.
2023. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Miért? ez minden pasi alma 😀

Jó kis hazibuliba vinni a fiatal csajokat .😀

Verszerinti faterom is 40 valahany évesen volt a 21 éves anyámmal.


Aztán most meg 60 felett van van egy 30 valahány éves asszonya és lett gyerekük. Az a vicces ő lanya 3 éves enyém 5

Akor a lányom idősebb mint a nagynénje.😀


Jó amúgy csak viccnek szántam hogy baratnoivel de ha lenne lehetőség akor vegulis miért ne mi férfiak úgyse tudunk ellenalni egy fiatalabb hölgynek.



Gyerekre visszaterve atol tényleg félek kicsit hogy később megutal vagy teljesen lesza..a a fejem elég valószínű mivel külön élünk.

azért jó lenne legalább heti szintű kapcsolatban maradni .

Jó ez a barát szerep is csak akor később is.

Majd az anyja megneveli meg az óvoda.nekem a dolgom a szórakoztatás vegulis abban a napi kb 3 órában amikor velem van .

Úgy őszintén meló mellet elég is ennyi .

azt akarom velem lehetőleg jól ereze magát.

2023. máj. 10. 13:13
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Te láthatóan bóknak fogtad fel a pszichológus megállapítását, nem pedig figyelmeztetésnek, aminek szánta.

Mit lehet mondani erre?

2023. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hát de azt nem értitek hogy velem csak napi pár órát van a gyermek nyilván probalom ezt az időt kihasznalni a lehető legjobban .


De a fejem tetejére is alhatnek akor se tekintene rám úgy mert nem velem lakik. Csak vigyázok rá.

Ha anyja is csak jatszana vele nyilván ő is jatszopajtas kategóriába kerül.


Nem tekintem boknak de ezzen hogyan tudok segíteni?

Tiszteletett meg hogy érem el?

Szerintem azzal ha meghuzom a haját vagy ha durván raszolok nem fog tisztelni .

2023. máj. 10. 13:29
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
16# kevered a szezont a fazonnal...nem úgy kell gyereket nevelni, hogy ordibàlsz vele, vagy a haját huzigàlod. Komolyan olyan megnyilvánulásaid vannak, mint egy 16 éves kamasznak.
2023. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
17# akor ha nem szigoral akor mégis hogyan alakítunk ki tiszteletet?
2023. máj. 10. 13:59
 18/23 babyboom567 ***** válasza:
85%
de a szigor, az nem bántalmazás.Neked gőzöd sincs arról, hogy miről beszélsz
2023. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%

Ezt látta otthon, annyi a tudása a gyereknevelésről, amit a saját szülei csináltak. A legtöbb ember sajnos így nevel gyereket.

Lehet ebben fejlődni, de nehéz mert önismereti munkát igényel. Amit meg a legtöbb ember nem tesz bele.

2023. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem bántalmazás ha valakire raszolok vagy meghuzom egy kicsit a haját!

Nem azt mondtam hogy pofozzuk fel de kell egykis hajhuzzas néha mert mikor uvoltve karomkodik és csapkod az már nekem se fér bele pl az udvaron. es máshogy nemtudsz rá hatni olyan hisztirohama van .szépen szólsz meg se hallana .

2023. máj. 10. 14:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!