Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz az, hogy Debrecenbe...

Igaz az, hogy Debrecenbe évközbe nem veszik fel a gyermeket oviba? Meg kell várni a szept.1-ét? Az én kisfiam novemberben tölti a 3 évet és még majd 1 évet itthon kell lenni vele? Ismerős nélkül felveszik v. azt mondják, hogy nincs hely?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a fiam három évet töltötte októberi hónapban, de már szeptemberbe mehetett minicsoportba, de már tavasszal beiratás volt. Debrecenben az epreskerti oviba járt.. ott van minicsoport is, épp az ilyen gyerekekenek, akiknél határeset a születési hónap és az évkezdés.. ez már hat éve volt nem tudom sajnos azóta ,hogyan működik ott.
2010. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly novemberben volt 3 éves a kisfiam, beirattuk oviba, de csak januártól kezdett el járni. A beiratkozás már (ha jól emlékszem) május környékén megvolt. Nálunk nem volt ezzel probléma, több gyerek is ilyentájt kezdte a csoportban. Ez egyébként mini csoport volt, minden gyerek szeptember-október-november-decemberi születésű, szóval folyamatosan töltötték meg a csoportot. De biztosan függ az óvodától is, hogy milyen csoportokat indítanak.
2010. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!