Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Novemberben lesz 3 éves a...

Novemberben lesz 3 éves a kisfiam. Kb. egy hete minden hajnalban felébred és csak velem hajlandó visszaaludni. Ha magára hagyom, keservesen sír. Feküdjek mellé mindig? Mivel, hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is novemberben lesz 3 éves.

Nálunk pár hónapja kezdődött ez a dolog,akkor ,amikor újra elkezdtem dolgozni.

Azóta nagyon anya és érintés mániás lett.

Egész nyáron nem jár bölcsibe,ha itthon voltam napközben csak akkor aludt,ha lefeküdtem mellé,és éjjel is többször ébred,ha én is itthon vagyok.Ha éjszakás vagyok,akkor apa lefekteti,és szépen elalszik.

Napközben sincs semmi baj,ha apával van itthon,ha én is itthon vagyok,akkor egész nap megy a nyafi,fogni kell a kezét evés közben is.

Nálatok nem történt valami esetleg,ami miatt anyásabb lenne?

Én legalábbis azzal magyarázom,hogy 2,5 évig itthon voltam vele,és egyszerre csak nem vagyok itthon éjszakánként,hétvégén,és ezért mindig velem akar lenni

2011. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán annyi történt mostanság, hogy sokat voltunk nyáron a nagyszülőknél, ahol egy ágyban alszok vele. Lehet, hogy ez volt a gond?
2011. aug. 18. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor ez igen,de pár hét és újra a régi lesz szerintem:)

Ne aggódj!

2011. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem veszel rajta észre félelmet? A kislányom 2,5 éves, múlt héten pár napig ugyanilyen problémáink voltak. Hazajöttünk a nyaralásból, ahol együtt aludtunk és mikor letettem itthon, ahogy szoktuk előtte, külön szobába, besötétítve sírni kezdett és vele kellett maradni, míg el nem aludt. Hajnalban, ha felébredt és nem talált ott, akkor megint átmenni hozzá, lefeküdni mellé és akkor aludt tovább nyugodtan. Vettünk együtt egy éjszakai fényt, Barbisat, amit a konektorba kell dugni és megbeszéltük, hogy ő világít neki, míg alszik, vigyáz rá, azóta megint alszik nyugodtan egyedül és nem sír, nem hív, hogy aludjak vele!
2011. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!