Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Önző vagyok vagy ti sem...

Önző vagyok vagy ti sem vennétek így kutyát?

Figyelt kérdés

2 gyerek van, egyik óvodás, másik kisiskolás. A kutya téma mindig feljön már 1 éve, vágynak rá. Kertesházban lakunk de a kutyával úgyis én foglalkoznék, sokat otthon sem vagyunk, hétköznap 4 után de hétvégén sem mindig. Most jó időben persze a gyerekek udvaron vannak, de télen biztos nem mennének kutyázni a hidegben, sötétben.

De.. ahányszor nemet mondok mindig olyan csalódottság van a szemükben, nagyon vágynak kutyára, sajnálom őket. Ilyenkor megfordul a fejemben, hogy talán megerőltethetném magam a kedvükért.


Benti kutyáról a férjem hallani sem akar.


Ti mit gondoltok?


2023. máj. 30. 14:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk én magam tudtam milyen vagyok mit bírók és nem gyakori olvasóit kérdeztem meg mivel volt kutyám tudtam hogy kutyának is normális minöségü kaját vennék vagy játékot stb .

Ezt gyerekek háztartás munka mellett nem válaltam be .

2023. máj. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van kutyánk. 11 és 7 évesek voltak a gyerekek amikor hozzánk került. De tisztában voltam vele, hogy a gondozása elsősorban rám hárul majd. A gyerekek nem tudnak felelősségteljes döntést hozni ilyen kérdésben(sem).

Nem önzőség részedről ha nem lesz kutyátok, hanem érett felnőtt gondolkodás. Nálunk sem lesz semmilyen rágcsáló vagy hüllő. Ha elköltöznek, és még mindig vágynak rá, akkor lehet nekik. De ebben a házban csak olyan állat jöhet, amit én és a férjem akarunk (és a gyerekek is akarnak). A felnőtt felelőssége minden állat.

2023. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Még a felnőtt "gyerekek" kutyája is sokszor a szülőre marad.

Számtalan nénit látok sétálni a gyereke kutyájával :D

A házunkban is van egy házaspár, akire rámaradt 2 kutya mert megszületett az unoka.

2023. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!