Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Váltott elhelyezés ebben a...

Váltott elhelyezés ebben a speciális esetben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Anya és apa ugyanabban a társasházban maradnak, csak két külön emeleten, ugyanolyan beosztású, de két külön lakásban. Ovis gyerek, egy hét itt, egy hét ott.

2023. máj. 30. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nincs az a körülmény, amelyben ez jó lehet a gyereknek. Gondolj csak bele, neked kellene minden héten költöznöd. Ez a szülők önzősége, ami a gyereken csattanik.
2023. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó egyébként, a kérdés elméleti.
2023. máj. 30. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen mindegy kiről van szó, borzalmas helyzet.
2023. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Rögtön sejtettem, hogy elméleti a kérdés.

Még azt is megmondom, mi ihlette.


Ez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2023. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én felnőttként is ki lennék,ha hetente kellene pakolásznom és semmi állandóság nem lenne nemhogy egy ilyen kicsi gyereket. Szerintem se jó ötlet.
2023. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen esetben egyszerűen megoldható, hogy mindkét lakásban van a gyereknek helye, és a saját döntése szerint megy ide vagy oda (persze szól, hogy tudja a másik szülő is, hogy megvan). Attól is függ, mekkora a gyerek.
2023. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne költözködni? Ha a gyereknek itt is és ott is megvan mindene, akkor max pár játékot visz át, ha szeretne.
2023. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen rendben lenne.
2023. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem valami életszerű, de szerintem határozottan jó lehet.
2023. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen megoldható, mindkét helyen meg van q szobája cuccai, max az iskolaszereket viszi át vagy egy két ledvenc játékot, ha még 1 épületben is vannak még egyszerűbb.
2023. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!