Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik életükben nem vitték a...

Akik életükben nem vitték a gyereket mekibe (helyettesítsd be bármilyen gyorskajára) azoktól kérdezem: ha mondjuk elmentek valahova, és tovább maradtok vagy nem akartok hazamenni kajálni, akkor mivel etetitek a gyereket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 13:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%

Előre bocsátom, engem kicsit se izgat, ha más gyorsétteremben eszik.

Mi mindig megtervezzük az étkezést. Ha egész napos programot szervezünk (vagy olyat, aminek az időtartama elhúzódhat) akkor viszünk magunkkal ételt, ha ez nem lehetséges, akkor egy éttermet(simát) is kinézünk előre, hogy ott eszünk majd. Azért a legtöbb sima étteremben valami grillezett hús-saláta-normál köret mindig kapható.

2023. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
Mi van ma? Ezer meg ezer mekis kérdés. :D nem unalmas?
2023. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik városban van meki ott általában más kajázó is, ahol lehet menüt kapni. Ez általában olcsóbb is mint egy meki. Meg ahol van gyorskajázó ott bevásárlóközpont is vagy bolt, pékség, ahol lehet kapni szendvicset vagy szendvicsnek valót.
2023. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
Hat mindenki látja a hülye kérdeseket ebből lesznek az újabb kérdések :)mert kiváncsiak vagyunk
2023. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

1: de konkrétan mit viszel, ez érdekel

Vagy nekünk szokott lenni, hogy spontán ott maradunk a bölcsi után kirándulni… arra nem készülök, legtöbbször..


2: azokról jutott eszembe…és? Nem uncsi azt challengelni, hogy ki mit kérdez? Engem ez tényleg érdekel.

2023. máj. 31. 13:55
 6/49 harebell ***** válasza:
95%
Nem akarok ebbe nagyon belefolyni, mert engem aztán nem zavar a meki, de nem nagyon rémlik olyan, hogy valahol CSAK meki lenne a környéken.
2023. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Helyettesítsük már be a mekit bármilyen gyorskajára, ezt írtam.

De úgy is kérdezhettem volna, hogy ki mit visz egy pl félnapos programra?

2023. máj. 31. 14:09
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi simán elmegyunk mekibe. De ha nem meki, akkor megallunk étteremben, ott eszik krumplit, husit, fasírt, saláta, bármi

Vagy eszünk valahol egy gyrost, ő is megeszi belőle a húst, zöldségeket, pita stb

Ha kirándulni megyünk akkor szendvicset Vagy pogácsát viszek magammal. Plusz banán, sós pufi, alma stb

2023. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
82%
Anyám sose engedte, hogy mekiben vagy bármilyen más gyorskajáldában együnk. Sőt, rendes étteremet is nagyon ritkán engedte, mert neki van valami beteges fóbiája, ha olyan ételre kell költeni, amit nem otthon csinált, mert hogy dRáGa. Folyton a szaros szendvicseket csomagolta el, vagy dobozban az aznap kisütött húst pl tarját, csirkemellet + valami köretet. Bezzeg amikor csak apával mentünk valamerre, akkor folyton éttermeztünk, legyen szó gyorskajáról, vagy “sima” étteremről.
2023. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok érintett az ügyben, de egy nagyon jó gyerekkori barátnőm anyja üres háztartási kekszet, pászkát meg szardíniát csomagolt az egészség jegyében, amikor megneszelte hogy osztályszintű megrontás (értsd: neki) lesz a kajás program. Mai napig nem értem, pedig húsz éve volt.
2023. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!