Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem eszi a kiflit kenyeret,...

Nem eszi a kiflit kenyeret, mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés

2.5 évea lányom ujjaban csak a feltétet eszi le, a kenyeret kiflit ott hagyjam prpbaltam mar sutni kenyeret, zsomlet rozsos kenyeret magvasat srb de minddel ez a helyzet pedig regen szerette... a peksutiket persze megenné de azt tiszta cukor. zabot se szereti.

tudom hogy ez harminc evesen aldasos tulajdonsag lesz, es nincs szuksege kenyerre de oszinten nem tudok mit kitalalni neki reggelore vacsorara....mindig is kenyerevo voltam, reggelre estere mindig azt kaptam. a vacsi még hagyjan mert arra hagy az ebedbol de reggel total meg vagyok lőve..


2017. febr. 12. 18:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Add neki ezek nélkül, viszont (nyers) zöldségfélékkel) paprika, sárgarépa, uborka, zellerszár, stb - ami csak eszedbe jut. De ezt se eröltesd, csak legyen ott felszeletelve, ha akar eszik belöle, ha nem, akkor nem.

Egy idö után megint kérni fogja a kenyérféléket, ha nem erölteted rá most.

2017. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 éves, alig eszik kenyeret, régebben meg semennyit. Reggelire virslit eszik sajttal, vagy joghurtot, zabkekszet, néha egy ks rántottát, krumplis pogácsát. Én próbálkoznék műzlis joghurttal, kornflaks-szel, meg hasonlókkal, de szerintem abszolút felesleges bármit erőltetni, tudja az a gyerek, mire van szüksége. Én úgy szoktam, hogy kiteszek elé több dolgot és azt eszik belőle, amit akar. A zöldséget az esetek 90%-ában otthagyja, a kenyérfélét úgy 80%-ban, mégse erőltetem.
2017. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
muzlis joghurt az uzsi. zoldsegbol rapaval probalkoztam de olyan bun keseru volt amit vettem a tescoba h egy eletre megfogadtam h telen nem veszek zoldseget :(
2017. febr. 12. 18:17
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg azt, hogy kis falatokat ("katonákat") gyártasz a szendvicsből! :)
2017. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
4: ezzel mostanság nem próbálkoztam kiprobalom :)
2017. febr. 12. 18:22
 6/28 anonim ***** válasza:
Abonett, vagy sós keksz
2017. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Vagy csinald meg melegszendvicsnek.
2017. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Esetleg azt is kipróbálhatod, hogy valamilyen formára kivágod vagy kiszúrod a kenyeret. Pl kör, csillag, fenyőfa stb. És úgy is csinálhatsz belőle katonákat.
2017. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8: ez is nagyon jo otlet, reggel kiprobalom.
2017. febr. 12. 20:28
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg semmi baja nem lesz, én sem eszek kenyeret, maximum heti fél szeletet.

Helyettesítem sok zöldséggel, gyümölccsel, vagy banán-alma "kenéyrrel". :)

2017. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!