Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vettetek gyerekhámos...

Hol vettetek gyerekhámos kistáskát? Vagy hogy közlekedtek engedetlen, dackorszakos kisgyerekkel kocsi nélkül?

Figyelt kérdés

A kisfiam két éves, tombol nála a dackorszak és egyébként is baromi eleven. Nem szereti, ha fogjuk a kezét.


Most született kistestvére, akivel itt a településünkön belül el kellene jutnunk ide-oda néha, kisboltba vagy a kötelező védőnői láthatásokra, oltásokra. Esetleg bemenni valamiért a városba,ha muszáj....


A kicsit nyilván tolom babakocsiban, de nem merek úgy elindulni, hogy a nagy nem fogja a kezem vagy kismotorral előre száguld és nem tudok utána menmi a baba miatt.


Szóval most ilyen gyerekhámos táskában gondolkodom, valami strapabíró, tartós darabot keresek, ami jó 2 éveshez.



2023. jún. 6. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Fogod szorosan a gyerek csukloját ha tetszik neki ha nem.

Be ülteted babakocsiba be csatolod ott marad .testvér felépö is jó ötlet.

2023. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Huh olvasva a kommenteket, de jo, hogy nem szultem ilyen nep koze , es nem ott no fel a gyerekem.


Kerdezo, LittleLife, vagy van a csuklopantos megoldas, de ez inkabb nagyobb tomegben jobb, ez eleg hosszu, az utra meg kiszalad.

Europa legnagyobb es legforgalmasabb varosaban elek, itt nagyon sok gyereknek van, mindig magadra es a csaladodra gondolj, ne az olyan nepre, mint a kommentelok.

2023. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha közben tolod a babakocsit két kézzel, akkor hogyan fognád a pórázt? A kislányom 2 éves volt, amikor a kisöccse született. Nekünk csak testvér fellépő segített a babakocsihoz, illetve vmikor a háti hordozó.
2023. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, hogy olyan nép vagyok, aki nevel akkor is, ha nehéz, meg ciki, meg fszom. Érdekes, megtanulják. Csak melós. De, hát aki csak kifogást keres, az kösse nyugodtan pórázra a gyereket egy egyszerű sétához.
2023. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia. Tok ismerős a szitu. Hidd el csak atmeneti. Fel eve voltam kb ebbe,mondjuk nalunk nincs teso, de a lanyom brutal volt ugy visitott az utcan mint az allat (budapest) mint akit ölnek, en meg alltam mellette es egtem mint a reistag... ha felvettem addig tekerget /forgolodott mig majd kiesett a kezembol. Igy hat mast nem tudtam tenni mint ott voltam mellette figyeltem ra hogy ne usse be magat, es vartam hogy mikor jon ra hogy ennek semmi ertelme. Amikor mar kicsit csillapodott, felallitottam es probaltam elmagyarazni neki hogy mennunk kell tovább. Az en lanyom akkor is kiverte a hisztit ha nem abba az irányba mentunk ami neki tetszett . Szornyu volt. Egyebkent ez szerintem hatarfeszegetes, akarat ervenyesites a reszukrol.

Nem lehet hogy meg igenyelne a babkocsit ? Az enyem meg 2.5 evesen igenyelte. 3 evesen hagytuk el egyik naprol a masikrol es ő döntött igy, es utana mar a hisztik is elmultak.


En is szerintem ugy csinalnam hogy a kicsit magamra kotnem, a nagy pedig babakocsiba , ezt akkor ha celiranyosan kell mennetek valahova (pl idopontra dokihoz, vedonohoz) . Ha csak setalni , lezengeni akkor viszont hagynam őt setalni es a hisztit is tulelnem ugyanis meg kell tanuljak a kulturalt viselkedest . Amikor pedig levagja magat a foldre, akkor csinalj ugy mintha ra se hederitenel, persze felszemmel figyeld, de ne keruljon kozeppontba ezzel a viselkedessel mert azert csinalja mert latja a te kiugro reakciodat. Hidd el akik latnak az utcan valoszinuleg nem ez az elso ilyen amit latnak. Foleg ha esetlez egy anyuka /apuka latja, mindenki (tisztelet a kivetelnek) tudja milyen ez.


En is inkabb a csukloporazt javasolnam, bar ha nem viseli a korlatokat szerintem azt sem fogja de egy probat meg er.


Kitartast, tul lesztek rajta.

2023. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!