Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol két azonos nemű gyerek...

Ahol két azonos nemű gyerek van, a szobájuk egybe nyílik azaz nincs közte ajtó vagy teljesen külön?

Figyelt kérdés
Mi a jobb megoldás? Nálunk most úgy van hogy a nagyobbé a kisebb szoba a kisebbé a nagyobb és közte nincs ajtó, de a nagy utálja ha a kisebb bemegy a szobájába. Visszarakjam az ajtót és nyíljon a fürdőből a nagyobbnak?
2023. jún. 6. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mindkettő kisfiúnknak és mindkettő kislányunknak (kétszer szültem ikreket) külön-külön szobája van; az az emeleten van a négy gyerekszoba és kettő fürdő. Mindegyikbe csak egy ajtó nyílik.

Szerintem fontos, hogy egy gyereknek mindig legyen egy kis tere, ami csak az övé, már ha erre van lehetőség.

2023. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ket lanyom van (6 es 8), kulon szobajuk van, teljesen kulon nyilo.
2023. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen külön
2023. jún. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a gyerekedet világosan zavarja, hogy nincs magánszférája és nem vagy benne biztos, hogy biztosíts e neki. Miafaß
2023. jún. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan is van hogy egy szobában laknak de az össze nyitott szoba furán néz ki. Vagy egy vagy kettő szoba, de az össze nyitott közös tér hülyén adja ki magát.
2023. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi megcsináltam úgy hogy külön nyílik mind a kettő
2023. jún. 8. 02:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!