Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketek is közelről...

A gyereketek is közelről szeeti nézni a tv-ét?

Figyelt kérdés
az én lányom 3éves és állandóan szólnom kell,de amint eljövök mellőle,már újra a tv elött van..
2011. okt. 26. 18:56
 1/5 Gyorgyi28 ***** válasza:

enyém 9 hónapos és ugyanezt csinálja. odamegy 10 centire és bámulja. Szerintem azért csinálják, mert színes hangos, mozog... érdekes nekik. :)

De muszáj elhozni onnan, hogy a szeme ne romoljon el.

Esetleg megpróbálhatnád megbeszélni vele, és amikor szépen messziről nézi, akkor valami jutalmat adni neki. (nem kell nagy dolog, inkább puszi, ölelés, ilyesmi!)

2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos fiam is odamegy, fogdossa 1-2 másodpercig és eljön szerencsére.
2011. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy időben az enyém is csinálta ezt. Olyankor "véletlen" kikapcsolódott a tévé.

Kb egy hét alatt megtanulta, hogy a kanapéról kell nézni a tévét és nem 3 centiről.

2011. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 évesem is, ráadásul egy aranyos mesénél még simogatja is a tv-t. Gondolhatod, hogy néz ki...
2011. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
emlékszem, rám is mindig rámszóltak :o)
2011. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!