Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kiütések lehetnek?

Milyen kiütések lehetnek?

Figyelt kérdés

Melegtől szerintem nem ilyen lenne. Esetleg allergiás valamire? Vagy lehet attól, hogy vírusos torokgyulladása volt?


[link]


2023. jún. 15. 10:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy még az jutott eszembe, hogy eddig felváltva kapta még a 2-es tápszert és a tejitalt, de most pár napja elfogyott már a tápszer, ami amúgy HA-s volt. És azóta csak a tejitalt kapja. Lehet, hogy érzékeny rá?
2023. jún. 15. 10:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos védőnő mit mondott?
2023. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak hasonló azután jött elő, hogy elkapott egy vírust. Meggyógyult, aztán jöttek a kiütések. Így kezdődött, mint nálatok, aztán egyre csúnyább lett. Nagyon lassan múlik, kellet 6 hét, hogy letisztuljon. Az orvos egy gyógyszertári fürdetőt írt és Fenistil cseppet.Mutasd meg orvosnak.
2023. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elküldtem neki e-mailben, délután rendel ma. Csak addig gondoltam megkérdezem, hátha látott ilyet valaki.
2023. jún. 15. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 3 napos láz és a skarlátnál voltak ilyen kiütések.
2023. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Válaszolt a doki, ő is azt mondta, hogy a láz miatt jött ki neki.

Azt írta, teendő nincs vele.

2023. jún. 15. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Annyit javasolnék neked, hogy ne üldögéljen sokáig vízben fürdésnél, az nagyon nem tesz jót neki. Gyors zuhany és ennyi.
2023. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet.
2023. jún. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!