Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan beszéljük meg egy 6...

Hogyan beszéljük meg egy 6 éves gyerekkel, hogy az apja miért velünk él és nem velük?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdte el foglalkoztatni a dolog, gondolom azért, mert válnak a legjobb barátjának a szülei és az anyjának hála otthon az volt a válasz, hogy miattam nem élnek együtt. Most rám haragszik, gonoszkodik a féltestvéreivel is, de főleg velem. Nem fogad nekem szót és véletlenül az én szívemnek kedves dísztárgyakat, virágokat veri le stb. Valahogyan meg kellene ezt beszélnünk, anélkül, hogy az anyját szidnánk. Azt nem akarom neki elmondani, hogy ő volt az anyukája joker kártyája, hogy így majd biztos őt választja az apukája, de nem jött be.
2023. jún. 22. 05:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
Jol ertelmezem? Nyitott kapcsolatban elsz/eltetek a ferjeddel, aki lefekudt egy novel, aki pedig terhes lett es meg akarta tartani, ebbol szuletett a gyermek?
2023. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
22%
Szegény gyerek.
2023. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
21es, én úgy értettem, hogy a pasi az előző nővel élt nyitott kapcsolatban, majd a pasi beleszeretett ebbe a nőbe, és inkább őt választotta.
2023. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igen 21-es nagyjából jól értelmezed. Mivel nálam a szülések alatti-utáni komplikációk miatt a behatolásos szex már nem igazán lehetséges, mert heges szövet nem tágul csak reped, szakad, igy ezt a megoldást választottuk. Annyi a kikötes, hogy csak egy fix partner lehet, akit én is ismerek, a fogamzásgátlás módja is meg van beszélve. A gyerek anyja az első ilyen próbálkozás volt, 1,5 évig azt hittük, hogy minden rendben, de aztán kiderült, hogy mégsem.
2023. jún. 23. 09:10
 25/26 anonim ***** válasza:
35%
És miért a spirál akkor amit nem lehet ellenőrizni? Miért nem húz gumit? Abban mindig biztos lehet. Nyilván ez most nektek nem segít csak érdekel a dolog
2023. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
62%

11/15-os valaszolotol kerdeznem,hogy neked komolyan ekkora lelki problemaid vannak?

Egyertelmuen egy ex vagy aki nem tud tul lepni azon a tenyen hogy nem kellett elegge es most valaki mas kap meg mindent amire vagytal es meg mas is szabalyozza a gyereked, ami amugy teljesen normalis ha masnak a hazaban tartozkodik akkor alkalmazkodnia kell az ottani szabalyokhoz.


Ha a ferjemnek lett volna egy ilyen negativ energiat sugarzo hisztis sarkanya, nem is lepodnek meg miert nem kellett neki, valoszinuleg az elso adando alkalommal meg is mutatnam neked a helyed. Tudod a gyerekkel egyedul maradt anyukak is tul sokat kepzelnek magukrol es azt hiszik hogy ok majd az uj kapcsolatba beleszolnak es szabalyokat hoznak stb. Tudod mikor valaki elkezd komolyan tervezni es velem tolti az idejet es tesz ertem akkor te hiaba pattogsz hogy de te igy es ugy, hogy a gyerek igy es ugy.. mar reg nyert ugye van az uj nonek es nyilvan a kesobbi gyerekekkel fognak egyutt elni, szoval igen.. nektek kene tudni hol van a helyetek. 😇


Annak viszont kimondottan orulok, hogy nincs ilyen problemam es soha nem is reagalnek rosszul mert kepes vagyok lezarni dolgokat es van eleg onbizalmam ahhoz hogy ne legyek feltekeny es foleg ne olyan mint ez a 11/15-os valaszolok akibol sugarzik a remenytelenseg es a rosszindulat es birtoklasi vagy🤣

2023. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!