Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralás 9-12 hónap közötti...

Nyaralás 9-12 hónap közötti babával? Milyen helyre és mi kell neki? Miket szeretnek kb?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Neki még oly mindegy, hogy nyaral vagy otthon van. Ha nyaralni mentek, magatok miatt menjetek és a magatok kedve szerint válasszatok programot.

Majd 2 év múlva màr lehet gondolni a gyerekre is olyan szempontból, hogy pl legyen játszótér vagy jàtszóház a közelben.

2023. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Bükkben voltunk, mikor 10 hónapos volt a fiunk. Az erdő közepén voltunk hármasban egy komfort nélküli kulcsosházban. Kirándultunk (hordozóban vittük), meg engedtük, hogy felfedezze az avart, fakérget stb. Ősszel volt, nyári melegben kevésbé vállaltam volna be, hogy nincs zuhanyzási lehetőség. Lavórban fürösztöttük, de nem volt korlátlan sok vizünk.


Ekkora gyereknek szerintem már egy homokos tópart is élvezhető. Viszont nem vinném messzire, mert egy hosszú utat valószínűleg nem alszik végig, és nem könnyű ilyen kicsit órákon át szórakoztatni, ha egyhelyben kell ülnie.

2023. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy a négykézlábas gyerekkel is mentem már játszótérre. Ha utaztunk, napi 2-3x 1 óra játszó be volt kalkulálva. Ha vonatra stb. kellett várni, azt is a legközelebbi játszón tettük. Az ebédet úgy intéztük, hogy gyorsbüféből hamburget, gyrost elvittünk a játszóra, a kicsi kitombolta magát, míg mi ettünk. Őt pedig séta közben a kocsiban etettük (tálcás karfája van a babakocsinak). "Unalmas" helyekre, múzeumba alvásidőben mentünk. De például egy skanzen, ahol mászhat a fűben, megnézheti az állatokat, neki is érdekes.
2023. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
A Balatonon voltunk a fél évessel, hogy a bátyónak legyen élmény. De kisbabával igazából nem nyaralsz... csak gondozod MÁSHOL. :)
2023. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyula meseapartman, a Gyulai fürdő bababarát,van szoptatószoba is. Kulturált.
2023. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!