Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányomat napok óta...

2 éves kislányomat napok óta nehezen tudom elaltatni, délbe is és este is. Állandóan játszana, fél óra civakodás után 1 másodperc alatt bealszik. Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szia nekem kisfiam 26 hós...nálunk is próbálkozik de nme engedek...nem sír csak szórakozik....nappal mese s aztán alvás,,,este szintén míg isszaq tejcsit addig mese könyvből aztán ő mondja nekem h mi van könyvben aztán alvás...ja mellettem v férjem mellett alszik el h bújik??)utána kijövünk tőle
2008. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia, nálunk a lányom nem szereti ha mesélek(pedig isten lássa lelken rajta voltam a témán), ő csak a képeket nézegeti, a kakakót nem issza.Más tipped esetleg van? Az a baj, hogy nem alszik mélyen se, a körmét is csak részletekbe tudom levágni.
2008. dec. 30. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

szia na nekem körömvágás tv előtt megy h ül ölemben bírja nem nyafog:)

S ha őt beszélteted nem fárad ki??h mi van a képen stb...gondolom ti is melette fekszetek míg el nem alszik(vagy ti::)

S ha nem aludna már nagyon gáz lenne estére??MOndjuk ezek szt fáradt ha hamar elalszik...sír előtte vagy hogy van ez nálatok??

Nálunk még napirend van persze nem szigorúan de nagyjából ugyanabban időben alszik, rögtön ebéd után már maga szalad ágyban, fél 1-fél 2 között kb.este is fürcsi felöltözés tejcsit ill miluoa junior csinállom neki már választ könyvet s ágybe van mire viszem cumit:)csak ekkor iszik cumiból még...mese után ő kapcsolja le kivillanyt persze duma megy sokszor mondom neki h mosztmár tessék aludni...ja s van egy rongya meg egy kutyusa amivel alszik mindig...nálatok hogy megy??-előző voltam

2008. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Nálunk is van egy íratlan napirend,(ha jó étvágya van) reggeli 9-ig,általába puding, délelőtt egy gyümi, délbe csak egy leves vagy második kettőt nagyon ritkán eszik, de a mienkét eszi.fél egy fele megyünk aludni, de ő csak játszana.Elaszik nagy nehezen, alszik másfél órát de abba 3x felébred.4 óra felé uzsi 6 kor pancsi félnyolckor vacsi, tízfelé alvás nagy nehezen. Ha az idő engedi udvaron játszás.
2008. dec. 31. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nagy baj lenne ha nem egy körül hanem mondjuk 3 körül altatnád el?És mondjuk este kicsit később??Addigra tuti fáradtabb.Az én 3 éves lányom már jó ideje nem alszik du.Hiába próbáltam altatni egyszerűen nem ment.Ez olyan 2 éves kora után nem sokkal kezdődött.Hiába erőltettük, így inkább hagytam a csudába, mert a végén már kezdte utálni az alvást.Amikor említettük az alvást, szinte sokkot kapott és üvöltött .Így inkább elfelejtettük a du -ni alvást, és este 8 kor takaróodó van , semmi hiszti vagy ilyesmi.Alvás előtt egy diavetítős mese, és szépen elmegy sz ágyikójába aludni.
2009. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!