Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az élet egy kisbabával...

Milyen az élet egy kisbabával és egy kisgyerekkel? Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés

Épp az előbb néztem meg egy anyaságról szóló videót a Facebookon, ahol szépen elmondta az anyuka, hogy az első időszak mennyire idegőrlő, (azaz amikor még pici a gyerek és tehetetlen) és hogy borzasztó nehéz 2 kicsike gyereket életben tartani, stb.

De azért úgymond "túl lehet élni"?

Annyi sokan vállalnak kis korkülönbséggel második gyereket, nektek hogyan telnek a napok egy pár hónapossal és egy totyogóval?


2023. júl. 7. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy túl lehet élni. Enyémek között 21 hónap van, de már nagyok. Sok emlékem maradt az első hónapokból szóval annyira nem volt gáz a helyzet :D a kicsi nekem sokat aludt mellkason, a nagy pedig nem egy örökmozgó, kisautózni meg tornyot építeni így is tudtam vele. De a kedvenc meséjét is már fejből tudtam. A legnehezebb a kicsi esti altatása volt, mert eleinte a nagyobb ott rohangált de a kicsit nem zavarta annyira, ráhagytam majd leszokott róla. Meg hát mikor el kellett látni a nagyot, pl székbe betenni, pelenkázni stb a kicsi általában sírt. Na de őt nappal ritkán lehetett letenni tényleg, reggeltől estig kézben volt. Azért nem minden baba ilyen :D
2023. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Baromi nehéz, főleg ahol nincs segítség vagy csak minimális. De mint minden mást, túl lehet élni. Nehéz időszak, kiváltképp az eleje, de az idő előrehaladtával vmivel javul a helyzet.
2023. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Repülnek a napok alig várod,hogy este legyen 2éves és 2 hónapos -ak a fiaim.háztartás vezetessel,minden napi főzéssel mosás stb és még foglalkozt a gyerekkel,de a kicsit szoptasd ....nehèz :)
2023. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!