Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettetek használtan játékokat?

Vettetek használtan játékokat?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 07:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Mi igen. Lidl playtive sorozatból fa játékokat, meg IKEA kiskonyhát. A lidl játékok kvázi újnak tűntek, még az eredeti dobozzal adta tovább az anyuka, pedig voltak használva, a kiskonyha hátulján volt pár karc, ahol a falhoz volt állítva, de azt nem használták, így szintén kb új volt.

Leharcolt, lepusztult játékot nem vennék, de főleg a fa játékok elég jól bírják.

Meg lehet kifogni "használt", de sosem próbált dolgokat is, mi a játszószőnyeget így vettük, azt ajándékba kapta az eladó, de eredeti csomagolásában újonnan továbbadta fél áron, mert már volt neki 3 másik is.

2023. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Vettem már, (pl. fa vonatot és síneket) meg kaptam is már használt játékot, elfogadtam.

Adtam már el én is elég sok játékot, mindig megveszik.

2023. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2023. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Ömlesztett legót, fa vonatot, Duplót, kaptunk plüssöket, udvari hintát, medencét ... Sok mindent.
2023. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Persze, jó állapotú játékokat.

Miért ne venném meg fél vagy harmadáron, amit tudomk?


Az így megspórolt pénz mehet másra, felújításra, nyaralásra, bármire.

2023. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Semmi olyanra nem volt még szükségünk, ami megérte volna a használt utáni kajtatást. Megtetszik valami, megkeresem a neten a legolcsóbbat és házhoz rendelem. Olcsóbb mint sokszor világvége kettőre elmenni valamiért, amire már garancia sincs.
2023. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a városban működik gyerek börze fb csoport, ahol játékok, ruhák, eszközök vannak hirdetve. Sokszorvettem már olyat, amit a gyerekek kinőttek, meguntak, de az enyémnek épp aktuális lett, és a rendelés már nem lehetséges. Vettem régi mesekönyvet, távirányítós autót, babaházat. Kaptunk is például műanyag állat készletet, azon sincs semmi látható nyoma a használatnak. Negyed-, ötödáron meg lehet szerezni és a boltig is elmegyek akkora távolságot, mint ezekért kell. Én is eladtam, továbbadtam sok mindent, például játék babakocsikat, nagyméretű baba játékokat. Mindenki jól jár.
2023. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Derjaderja ***** válasza:
86%

Igen, többször. Olyat is amin látszott a használat, itt főleg fa játèkokra gondolok. Itt a FB csoportban csomot hirdetnek, és néha megtetszik vmi.

Egy időben puzzle-öket vettem így amikor a lányom rákattant. Bontatlanokat is pl.

Ugyanakkor új játékokat is szoktam venni.

Jobban szeretek egy jó minőségű használt játékot, mint egy filléres pepcos fröccsöntött műanyag izét újan, bár persze néha az is besikerül.

2023. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Én néha lomtalanításon is beszerzek játékokat ha normális állapotban vannak. De főleg bolhapiacra járok.
2023. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Igen, pl. a pennys párnapajtikból volt, amit Jófogásról pótoltunk, meg volt sok, amit ajándékba kaptunk leselejtezéskor.


Sőt, egyszer találtunk műanyag építőjátékot az újrahasznosító mellett, és elvittük.

2023. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!