Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtan vett játékokat...

Használtan vett játékokat hogyan fertőtlenítitek?

Figyelt kérdés
Vaterán vettem két készségfejlesztő játékot. Írt az eladó, h pont betegek voltak és csak később tudja postázni a csomagot. Ekkor felmerült bennem a fertőtlenítés kérdése.
2011. febr. 13. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindent neomagnolos vízzel.

Patikában kapható, elég drága, de tuti a hatás.

2011. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A műanyagokat grapefruit mag cseppes vízbe áztatom, vagy ami nem áztatható, azt átmosom vele.

Fertőtlenít, de mégsem ártalmas.

2011. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én Domestos törlőkendővel szoktam áttörölgetni,utána szappanos vízbe áztatom, aztán pedig tiszta vízzel lemosom. Ha olyan játék amit nem nagyon lehet vizezni,akkor csak Domestos törlő + nedves szivaccsal áttörlöm.
2011. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazán csak alaposan lemosom. Fertőtleníteni nem szoktam, több kárt okoz a fertőtlenítőszer, mint ha valaki megfogta. Ha az eladó feltette a Vaterára, valószínűleg a gyereke/i jó ideje nem használták... Gondolom, nem volt elöl... Sok gyerekorvosnál a váróban vannak játékok... sok gyerek megfogja, játszik vele... Az enyém is sokszor. Mégsem volt még soha beteg (csak a kötelező alkalmakkor viszem)... 2,5 éves...
2011. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem vagyok egy parázós típus, de ebben, a vírusos időszakban jobb félni, mint megijedni.

Elemes játékokról van szó, így az áztatás kizárt, marad az áttörlés.

2011. febr. 13. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
eleve olyat nem veszek ami nem mosható,áztatható,amit veszek domestoszos ruhával áttörlöm majd vizessel ennyi
2011. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én mindig minden használt játékot kimosok v áttörlöm,ha lehet átmosom domestosos vízzel.Szeretnék pl. tanuló kutyát venni használtan,de az tart vissza tőle,h nem lehet kimosni.Így nekem nincs hozzá gusztusom.
2011. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem használok ilyen erős vegyszert, egyszerűen ecetes vízzel áttörölgetem.
2011. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első kör,domestosos víz,második kör chicco fertőtlenítő folyadék.Egyébként is C-val szoktam a játékait áttörölni.
2011. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!