Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tanuljak ha szeretnék...

Mit tanuljak ha szeretnék àllàst talàlni gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Tehàt normàlis munkaidöben, mert segítségem nincs. Érettségim van, okj szakmàm de müszakban àpoltam idöseket oda éjjelezni nem mennék vissza.Van jogosítvànyom. Elég tanulékony vagyok, kézügyességem jò. Amiben gyenge vagyok az a nyelv,angolul tudok keveset.
2023. júl. 11. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Bölcsődei/óvodai dajka, pedasszisztens, iskolatitkár. Nekik viszonylag családbarát a munkaidejük, szünetekben ők sem dolgoznak, legfeljebb néha pár napot, és akkor is beviheted magaddal a gyereket.
2023. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szüneteket csak csak megoldanànk de sajnos bàrmi amit talàltam az müszakos volt. Köszönöm a tippeket.
2023. júl. 11. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért egy bölcsődei, óvodai dolgozó munkaideje sem olyan rugalmas, vhol reggel 5-6-ra kell menni, vagy délután 5-ig ott lenni. Ráadásul végzettség is kell hozzá. A saját gyereket sem lehet csak úgy bevinni. Esetleg vmi irodai munkát lehetne nézni, vagy gyárakban kismama szakot. De takarító, konyhai munkára is van lehetőség.
2023. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy óvoda pedagógusokat nagyon keresnek, vhol még az egyetemet is fizetik, annyira hiány van.
2023. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 Éppen takarítònak is elmentem volna jobb híjàn, de szintén pl rendezvény utàn, késöig tartott volna este 10-11 vagy amikorra kész van. Mintha manapsàg kihalt volna a 8-5 munkaidö. Vagy
2023. júl. 11. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

#1 vagyok.

Azt kérdezte, mit tanuljon. Tehát nem baj, ha képzés kell hozzá.

A lányom egyik osztálytársának az anyja gondozónő pont a suli melletti bölcsiben. A gyereke minden nap a napközi végén átsétál az anyjához, és ott bevárja a csoportban. Ha az anyja reggeles, akkor bemegy vele, és onnan megy suliba. Szerintem ez így tök jól működik.

2023. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Irodán általában 8-5 munkaidő van, de ha nem a ovi szomszédjában dolgozol, nem sokra mész vele.
2023. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért a normàl munkaidö mellett sokan megoldjàk akkor csak menne màr nekem is. De most még tanulnèk valamit hàtha úgy könnyebb elhelyezkedni.
2023. júl. 11. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én baba mellett gyógyszertári asszisztens képzést kezdtem el. Jövőre lesz vége, utána szeretnék is elhelyezkedni vele. Ahova szakmai gyakorlatra járok, ott pl.van 4, 6 és 8 órás állás is.
2023. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Online marketingesre mindig van szukseg.
2023. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!