Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Probléma ha a szülők meztelenü...

Probléma ha a szülők meztelenül vannak a gyerekek előtt ? Apuka a lánya előtt ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 20:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Hat szerintem eleg durcsa szokas....lanyom is van es fiam is,ferjem aem meztelenkedik a lany elott en se a fiu elott
2023. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem, amíg egyik felet se zavarja.

Az a probléma, ha az egyik nem szeretné látni, a másik meg tojik erre.

2023. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%

Egy bizonyos életkorig fel se fogják, utána akik így nőnek fel azoknak természetes lesz.

Én nem tartom szerencsésnek ugyanis a fentebb említett tanács, hogy ameddig egyik felet sem zavarja, teljesen jó, de nem biztos hogy teljesül is a legnagyobb jószándék mellett is. Ugyanis nem egyenlő felekről van szó, a gyerek mindig kiszolgáltatottabb, nem minden gyerek mer szólni arról, hogy őt zavarja. Ezeknél a tanácsoknál mindig feltételezzük a tökéletes családot, de azért a valóságban az igen ritka.

Nekem például saját élményem, hogy apukám ugyan nem meztelenkedett direkt előttünk, de sötétben, nem kilincsre zárt ajtónál wc-zett és emiatt sokszor rányitottam, öltözködni is bárhol lekapta a nacit és otthin is egy szál laza boxerben volt és én rettegtem, hogy ne nyissak rá pucéran, ne libbenjen ki semmi amit nem akarok látni. Szólni nem mertem, mert tök kellemetlen, ciki volt meg nem is igen volt mire, nem akartam, hogy félreértse, hogy én az ő nemiszervével foglalkozom, de utáltam. Nem volt semmi ilyen jellegű traumám egyszerűen nem szeretem a meztelen emberek látványát, nőkét sem.

Sokszor olvasok olyat, hogy "direkt nem meztelenkednek, de ha épp úgy alakul hát őket nem zavarja". Kérdem én, hogy tud úgy alakulni? Sose alakult úgy, hogy ne tudtam volna becsukni egy ajtót mikor öltözök vagy fürdök, wc-zek.

Ahol úgy tud alakulni ott a vetkőző nem hajlandó normálisan elvonulni.

Mi nem fogunk meztelenkedni a fiam előtt, őt is arra fogom nevelni hogy ez nem szokás, privát dolog, ugyanúgy mint a kakilás, maszturbálás vagy bármi. Leginkább a párjával ossza meg, a többiekre nem tartozik.

2023. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%
Van lányunk, de az apját meg sose látta meztelenül. Szerintem ez nem normális.
2023. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg az nem normalis, hogy a meztelenseget ilyen szinten tabunak kezelik egyesek. Ebből lesz az hogy oviban nezegetik egymásét mert még sose láttak olyat. Később meg valami bűnös dolognak gondolják. 3,5 éves a fiam, lát minket oltozes közben, és még ritkán furodni is szoktunk vele. Semmi furcsa nincs ebben, nem nézeget, kerdezget direktbe mert eddigis minden kérdésére kapott értelmes korahoz mért választ. Így nem érdekes. Akik viszont nem..
2023. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk két kisfiúnk van, rendszeresen vagyunk meztelenek előttük, de mi már a gyerekek születése előtt is így szerettünk otthon lenni.

Most még kicsik, a nagy is csak 3 éves, ha zavarni fogja őket, akkor felöltözünk. A meztelenség természetes dolog, ebben semmilyen szexuális tartalom nincs. A nemi életünket természetesen nem az orruk előtt éljük, ez két külön dolog.

2023. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

Bizony, óvodapedagógusként egyből tudom, hogy melyik családban tabu a meztelenség. Ők azok, akik kikerekedett szemmel lesik a másik nemet öltözködésnél. :)

Ahol természetes jelenség, ott nincs kukkolás.

2023. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
Tök élethű, hogy apa egyszal f@szban járkál otthon a gyerekek között. Mindjárt visszajon a vacsorám. 🤢
2023. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
8, sajnállak.
2023. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
A férjem minden este együtt fürdik a most 1 évesemmel, és minden alkalommal fürdőnadrágot húz. :D Nekem ez a fura, én simán fürdök a gyerek előtt meztelenül (valamiért imád ott lenni velem, amíg fürdök, kifejezetten várja, hogy menjek). Fürdés után felöltözöm és többet nem lát meztelenül. Szerintem ez így teljesen normális, nem baj, ha lát másik testet is a sajátján meg majd a testvérein kívül. Nyilván, ha nem jön be fürödni hozzám, akkor nem fogok előtte pucéran mászkálni, gyerek előtt sem volt szokásom.
2023. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!