Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon vagy tengerparton...

Strandon vagy tengerparton miért fura az embereknek ha a gyerekek meztelenül vannak?

Figyelt kérdés
Vagyis télleg ennyire elítélendő? egy 4-5 vagy esetleg 6-7 éves kislány vagy kisfiú pucér látványa ennyire zavaró?

2016. jún. 22. 16:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha nyitott szemmel és füllel jársz, akkor magad is tudhatod, mennyi a beteg ember...Meztelenkedjen mindenki otthon!
2016. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem zavaró a látvány, de eszembe nem jutna a gyerekem nemi szervét közszemlére tenni, akárhány éves - csatlakozva az első válaszolóhoz. Itthon a pancsimedencében lengetheti a kukacát, de idegenek ne nézegessék. :)
2016. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar, de hidd el, biztos vagyok benne, hogy a strandokon vannak beteg emberek sajnos..


Ha lenne gyerekem tuti nem pucérkodna, max otthon a kertben.

2016. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
Csak lakásban pucérkodik mind három gyerekem. Soha nem lehet tudni ki van ott mellette a strandon. Annyi beteg ember van aki erre mennek rá hogy vannak pucér gyerekek a strandon.
2016. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Engem zavar :\ Nem tudom miért, szerintem a meztelenkedés nem nyilvános helyre való. Még tanulok szóval nincsenek gyerekeim de sosem vinném strandra úgy hogy nem adok rá egy fürdőbugyit, pont azért amit mondtak többen is, ki tudja mi jár a fejükben az embereknek. Plusz én se szívesen nézegetem más pucér gyerekét strandon. Otthon vannak kisebb fiú, lány rokonom, szoktak nálunk is medencézni meztelenül is, az nem zavar, talán azért mert ennek ott a hely a kapu mögött a családi pancsikolóban.
2016. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen azért, mert nem való. Nem csak a pedofilok miatt, amúgy sem. Maga a látvány olyan 3 éves korig nem zavar, utána viszont igen, mert más nagy gyerekére sem vagyok pucéran kíváncsi. Ez egyszerűen kulturális norma.
2016. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
34%

Az a baj,hogy az emberek teljesen elszoktak a természetességtől.Most már az a természetes,ha takargatod magad és a meztelenségről azonnal a szexualitás jut az eszünkbe.

Ha megnézel egy nudista közösséget ott fel sem merül ilyen probléma,mert szét tudják választani a kettőt.Sőt önértékelési problémákkal küzdő emberrel se nagyon lehet ott találkozni.

Szóval szerintem nincs azzal semmi baj,ha a gyerekek meztelenkednek,viszont olyan gondolkodásmódú emberek között,mint amilyenek az átlag strandolók én se engedném,mert egyszerűen máshogy látják/érzékelik a helyzetet és szerintem egyáltalán nem az egészséges módon.

Egy átlag strandon én jobban félteném a gyerekemet,mint egy nudista strandon,mert ott tudom,hogy az összes anya figyel az összes gyerekre és még véletlenül se történhet semmi,míg egy átlag strandon az emberek tojnak egymásra.

Persze nyilván függ a helytől is,illetve a közösségtől,de nekem ez a tapasztalatom.

2016. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Engem sem zavar,de sajnálom a kislányt/kisfiút,hogy az anyukája nem ad rá valamit de ettől függetlenül nem ítélkezek. Nekem soha nem fordult meg a fejemben,hogy meztelenül hagyjam fiamat és pont a beteg emberek miatt. Bele sem merek gondolni,hogy mit gondol egy őrűlt,ha meztelen gyereket lát.
2016. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
Pont az a lényeg, amit a #7es válaszoló mond. Erre ott a nudista strand, ha pucéran szeretnének fürdeni a gyerkőcök a strandon, akkor vidd őket oda, ott biztos nem zavar senkit sem.
2016. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van 2 kisgyerekem, 3 és 1.5 évesek. Egyiket sem hagyom meztelenül a parton, még az udvarban sem engedem nekik, elég ha egyszer beülnek a fűbe, fertőzés-kukacok mittudomén... A látvány engem 2-3 éves korig nem zavar, nagyobb gyereket már én sem szívesen nézegetnék, zavarban lennék pedig nem vagyok prűd és elég szabadszellemű is vagyok. 6-7 éves gyerekről már ne is beszéljünk...
2016. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!