Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől pisilhet állandóan a...

Mitől pisilhet állandóan a kislányom?

Figyelt kérdés
Kb 20 percenkent megy pisilni, nem faj neki nem hiszem, hogy fel lenne fázva… sokat iszik, de nem tudom ettol pisil e állandoan, kicsit idegesit a dolog. Most par napja kapja a tozegafonya szirupot, eddig nem latok valtozast…
2023. júl. 19. 19:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Nyílván a sok folyadék miatt.
2023. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Egy cukrot azért mérnék neki.
2023. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
87%
Cukorbetegség nem állhat fenn?
2023. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Én is megnézetném a cukrát.
2023. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
5 eves. Csaladban nincs cukorbeteg. Milyen mas tunete lehet ennek?
2023. júl. 19. 20:19
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
Pszichés alapon is lehet és akár vesekö is okozhatja.
2023. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%

Cukrát nézesd meg és egy labor sem árthat, de az is lehet, hogy sokat iszik, esetleg unatkozik vagy tetszik neki valami.

A közepső fiamnak volt ilyen korszaka a sulikezdés előtti nyáron és állandóan pisilni járt. Voltunk vérvételen, vizeletvizsgalaton, minden negatív lett. Már rémeket és brutál betegségeket láttam magam előtt, de egyszer csak megszűnt a dolog. Néhány nap múlva rákérdeztem, hogy már nem kell olyan sokat pisilned? Erre kinyögte, hogy annyira addig se kellett, de üres wc-t nem akart húzkodni ezért csak kipréselt magából valamennyit és igazaból a wc csészébe tett illatosítón (virág forma lesz, ha kinyomjuk a tubusból) viccesen csapódott át a víz, meg amúgy is azt várta, hogy melyik lehúzásnál válik le. Miutan sikerült egyet leválasztani már elveszítette iránta az érdeklődését. 😳🥴 Legalább 10 éve használtam már olyat! Már az ő megszületése előtt is! A fene se gondolta, hogy majdnem 6 év után lesz olyan rohadt vicces és érdekes...

2023. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%
Ha 5 évesen cukorbeteg lenne, annak sokkal súlyosabb tünetei lennének.
2023. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi az a sok ivás, és hány éves? A háziorvoshoz fordulj, mivel ő tud vizsgálatokat elrendelni. Én vizeletvizsgálatot kérnék.
2023. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Holnap felhivom a dokit, egy vizelet vizsgalat meg vercukor csak jo lenne.. de most figyelem direkt a mennyisegre, hogy mennyit pisil, es alig jon amugy valami.. par csepp. Kerdeztem tole faj ha pisil? Azt mondja nem faj… de akkor is azt erzi menni kell pisilni.
2023. júl. 19. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!