Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a kislányommal sétálok az...

Ha a kislányommal sétálok az utcán, állandóan beszélgetni akarnak vadidegenek, én meg bunkón lerázom őket, rossz példát mutatok? 34F

Figyelt kérdés
Állandóan betalálnak vadidegen (általában öregek), hogy "jajde szép kislány, hány éves?" stb. szöveggel nekem meg semmi kedvem idegen emberekkel jópofizni. Lefáraszt a nehéz munkám, a maradék energiámat szeretném a családomnak szentelni, egyszerűen nem megy hogy megszólítanak mindenhol, még a teszkóban sincs nyugtom tőlük.
2019. máj. 31. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, rosszat.

nincs azzal baj, ha nem akarsz beszélgetni, de miért kell bunkónak lenni?

2019. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel a lányodnak teszel rosszat. Azt látja, hogy idegenekkel negatívan kell viselkedni.
2019. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Vigyorogj egyet de többet ne reagálj, ne válaszolj.

Én is utalom ezt a stílust anno volt benne részem. Gyorsan haladtam tovább.

2019. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Valaszolsz es mesz tovabb, vagy ha a gyerek miatt megtorpanttatok, akkor mielobb indulasra keszteted, en igy szoktam, szerintem igy bunko nem sem vagyok es nem is tartanak fel idegenek.
2019. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,én ere udvariasan válaszolok utána tovább megyek lányomal nem kell bunkonak lenned csak azért mert megdicsérte valaki lányod .
2019. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönöm, és megyek tovább. Én se szeretek jópofizni, ráadásul én az anyja vagyok. Tőlem azt is van pofája néhány idegennek megkérdezni; hogy szoptatok-e még, de a csúcs egy néni volt aki megkérdezte mikor kezdem majd leadni a felszedett felesleget, mert látja a hasamon. Ott köpni nyelni nem tudtam :D
2019. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!