Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől pisilhet állandóan a...

Mitől pisilhet állandóan a kislányom?

Figyelt kérdés
Kb 20 percenkent megy pisilni, nem faj neki nem hiszem, hogy fel lenne fázva… sokat iszik, de nem tudom ettol pisil e állandoan, kicsit idegesit a dolog. Most par napja kapja a tozegafonya szirupot, eddig nem latok valtozast…
2023. júl. 19. 19:13
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
A szajat megszagoltam, de nem erzek semmilyen szagot … most neztem utana ennek a cukorbetegsegnek, es azt irjak acetonszagu lehet a lehelet..
2023. júl. 19. 21:08
 12/32 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 litert iszik meg egy nap max szerintem. Vizet.
2023. júl. 19. 21:09
 13/32 anonim ***** válasza:
65%

De valóban pisil is mindig, vagy csak megy wc-re?


Esetleg csak szórakozik, unatkozik, a figyelmeteket keresi?

Vagy esetleg a nagy rohanásban amiben mindig vannak, lehet nem pisili ki magát normálisan, és ezèrt szaladgál vissza többször?

2023. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves? Másfél liter nem sok. Biztos felfázott.
2023. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk kánikula van..
2023. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

Kerdezo, nem igaz, nem minden cukorbetegnek aceton szagu a lehellete. Es olyan csaladokban is lehet cukorbeteg valaki, akinek egyetlen rokona sem cukorbeteg.

En inkabb tippelnek egy hugyuti fertozesre, de a gyakori vizelesi ingernek kb 100 egyeb oka is lehet.

Mindenkeppen orvos, teljes verkep (kizarando mas, sulyosabb betegsegeket)


A tozegafonya szirup tudom, nepszeru, de ha a kislanyodnak hugyuti fertozese van, vagy barmi egyeb betegsege, akkor nem fog segiteni, mert inkabb csak megelozesre valo (vagy arra sem). Ezen kivul, ha az o szervezete nem a kivant modon reagal a szirupra, akkor maga a szirup is okozhat ilyen tuneteket, mintegy mellekhataskent.

2023. júl. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%
... es szerintem a 1,5 liter viz egy kicsit sok egy 5 evesnek, ha eszik pl. levest es gyumolcsoket is, tehat a cukorbetegseg sem kizarhato.
2023. júl. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%
Gyenge húgyúti fertőzés is okozhat sűrű vizelési ingert és nem csíp a vizelet, ez már komolyabb fertőzésre jellemző. Szerintem egy labor nem árt. Cukorbetegség gyerekeknél inkább (persze nem mindig) 1-es típusú, soványság is jellemző rájuk. Csak tippelnek, hogy örökletes is lehet, amúgy fogalmuk sincs. Szóval nem feltétlen jelent sokat, hogy a családban nincsen cukorbeteg.
2023. júl. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Kaptunk beutalot vervetelre illetve vizeletvizsgalatra. Holnap reggel megyunk.
2023. júl. 20. 12:38
 20/32 anonim ***** válasza:

Ird majd meg kérlek, mi lett (hogy tanuljunk).

Jobbulást!

2023. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!