Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megérdemelte az a kislány...

Megérdemelte az a kislány ,hogy egy felnőtt neki álljon ? Közterületi játszó téren kötelezhető valakit ,hogy csukja be az ajtót ?

Figyelt kérdés

Az egyik totyogó babás anyuka nekiált a játszón egy 6 éves kislánynak és megsírtta ,megfélemlítette a gyermeket, az anyukájának is neki esett.

A kislány meg pár gyerek kijárt a csaphoz és töltötte a vödrét vízzel, hogy homokozon .Kislány szépen játszott nem bántotta a hölgy totyogó babáját ,szépen viselkedett .De ezt a nőt nagyon zavarta ,hogy saját gyereke folyton kifutkosott a kapun ,és fennhangon kiabálta ,hogya a kur v@ kaput nem lehetne becsukni, és neki esett ennek a kislánynak .Ő volt aki nem bírt a gyerekével folyton elfutott tőle ,a többi gyerek szépen játszott homoztak !

Én is rohangáltam kisfiam után mikor pici volt folyton futott ki a kapun mégsem álltam bele senkibe főleg nem egy gyerekbe .Sok játszótér van a közelben elvihettevolna máshova.


2023. júl. 20. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
79%

Fel kellett volna képelni.


(minimum leordítani a fejét)

2023. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
95%
Csöppet frusztrált az említett anyuka.
2023. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 A kérdező kommentje:
Nagyon az volt ingerült,de most hogy van ez egy közterületi játszótéren ahol a csap a kapu előtt van számon lehet kérni, hogy csukják be ? Ez egy elég nagy játszótér nagyobb gyerekének való, így ők ki ,be járkálnak nem csukják be az ajtót .
2023. júl. 20. 12:01
 4/89 anonim ***** válasza:
100%

Az anyuka viselkedése nem helyén való.

Viszont az ember azért viszi zárt játszóra a gyerekét hogy ne tudjon onnan kimenni!

Én is szóltam volna hogy a kaput legyenek szívesek becsukni!


Ikrekkel járok játszóra és nyilván 2 gyerek után nem tudok menni a szélrózsa minden irányba

2023. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen esetben nem èletszerű csukni a kaput, mert tele kèzzel màr nem tudnà nyitni.

A hisztis anyuka volt a hibàs. A kislàny szülei, meg a többi felnőtt mit csinàlt? Azonnal be kellett volna avatkozni, amint tűrhetetlen hangnemet ütött meg a nő.

2023. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
95%
Túlreagálta nyilván az anyuka, de abban egyetértek, hogy a kapu azért van ott, hogy a gyerekem ne tudjon kiszaladni. Én még nem, de más anyuka szólt már nálunk is emiatt.
2023. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
82%
Nem, a csapot nem azért tették a játszón kívülre, hogy ki lehessen szaladgálni a homokizóhoz vízért, hanem hogy mondjuk inni vagy arcot mosni tudjanak az emberek.
2023. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:
Mikor a kislány töltötte a vödrét kizárta ,utanna kiabálta vele aztán elvágtázott ,a kislány Nagyon meg ilyedt sírt ,aztán elvágtázott és az utca túloldaláról kiabált.De csak miután a kislány anyja utanna kibált mégis mit művelt .
2023. júl. 20. 12:09
 9/89 anonim ***** válasza:
57%
Egy köztes megoldás kellett volna. Mondjuk szólni a gyerekeknek, hogy hozzanak egyszerre akkor több vizet nagyobb kannában, így felönthetik a homokozót. Vagy megkérni őket, hogy x időn belül igyekezzenek felöntenia homokozót, hogy a kicsit nyugodtabban szabadjára lehessen engedni. Nyilván egy totyogó még annyira nem érti a NEM fogalmát, a nagyobb gyerekek már okosabbak.
2023. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 A kérdező kommentje:
Szerintem joga van kimmeni amikor akar ,és senki sem köteles becsukni nem kötelezhet senkit hogy csukja be .Másik nem egy gyereknek állok neki hanem az anyjának ,de ő először a kislánnyal kiabálta.
2023. júl. 20. 12:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!