Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezeljem a kislányomat...

Kelemenkelo kérdése:

Hogyan kezeljem a kislányomat ha a bőlcsiben verekszik,?

Figyelt kérdés
a dadusokat is bántja
2010. okt. 14. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?


Amúgy megoldás: Kezét kicsit erősebben, határozottabban megfogod, és a szemébe nézve, határozottan mondod, hogy nem szabad verekedni! Nálunk 2 hét alatt bevált :)

2010. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éves mult szept 19 én
2010. okt. 14. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Otthon szigorúan fogod? Nem éri sok feszültség?
2010. okt. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem fogom tul szigoruan de probálok vele kővetkezetesnek lenni.miért, ez baj lehet,?
2010. okt. 16. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
kb ennyi idosen verekedett a fiam is a bolcsiben.. a dadusok fegyelmezték ott, én meg itthon, aztán valahogy elmaradt. a játszotéren, gyerek kozt ha megláttam rogton figyelmeztettem, nem engedtem, vagy ha nagyon provokálodott, fogtam és bevittem...valahogy bevált. nálunk az lehetett a gond, hgoy még nem nagyon tudott beszélni, és a nagyobbak nem akartak vele lenni, szegényke nem tudta magára felhivni a figyelmet, és ideges lett..legalábbis ahogy itt a játszotéren megfigyeltem. miota szépen beszél, nincs ilyen gond:)
2010. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, a túlzott szigor, a túl sok fegyelmezés feszültséget okoz mindenkiben, a gyerekben is, s ezt vezetheti le máson, pld. De nálad ezek szerint nem erről van szó. Valamit nem tud elérni, s ez feldühíti, s nem tudja, hogyan kezelje, hát üt. Sok minden kiválthatja. Figyelgesd, és mindig mondd neki, hogy nem szabad és ne is engedd, hogy mást bántson. Te se bántsd soha, az nem segít.


Az én babámat is ütötte néha a barátnőm kisfia, s hiába szóltunk rá, nem lett foganatja, így nem találkoztunk már egy ideje. Én nem viszem el hozzájuk most egy darabig. Pici még a fiam ahhoz, hogy bántsák. A barátnőmék válófélben vannak, és szerintem picit szigorúan nevelik a gyereket is. Lehet, hogy ettől ilyen?

2010. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!