Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 éves gyereknek hány...

Egy 4 éves gyereknek hány órát kell kibirni pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Az én négy éves lányomnak van hogy már két óra tartás után kell de ez szerintem gyakori!

2023. júl. 24. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne gyakori?


Feltételezem, hogy így nyáron ő is többet iszik, mint szokott.

2023. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Neked mennyit kell kibírnod pisilés nélkül? :D Nem fog gyakrabban járni pisilni, mint kell neki, hadd menjen annyiszor, amennyiszer kell. Ha nem arra gyanakszol, hogy fel van fázva vagy hasonló, akkor szerintem nincs a 2 órával baj.
2023. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtatást! De ilyenkor ha nincs wc az nem gond ha azt mondom hogy vird még és csak még fél óra mulva tudok vele elmenni?
2023. júl. 24. 11:25
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

ez milyen kerdes?! :-o szegeny gyerek!!!!

te ora pontosaggal jarsz pipilni 2 orankent?

Attol fugg mit ettel, ittal, mmennyit izzadtal stb.

Ezt igy nem lehet mondani

2023. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Én 1-1.5 óránként jarok, mert iszok elegendő folyadékot, főleg ebben a melegben.

Ha kislány 2 óránként jár akkor adj neki inni rendesen, főleg most nyáron. Az a 2 óra az nem kevés azért. Ne akard növelni az időt, mert baromi egészségtelen neki.

2023. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
De gond. Nem tesz jót senkinek, ha sokáig tartogatja. Egy-egy alkalom nem fog megàrtani, de ne csinálj belőle rendszert, és ami mèg fontosabb, ne neveld rá arra, hogy ne pisiljen, amikor kell neki.
2023. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudom de a multkor nyafogott hogy a boltból kikellett bírnia hazáig!
2023. júl. 24. 11:41
 8/22 A kérdező kommentje:
De ugy kb ha 1litert iszik ebbe a melegben meddig kell bírnia?
2023. júl. 24. 11:47
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
jaj istenem ne erted hogy ilyen nincs? nincs erre szabaly. Ha attol felsz felfazott e,akkor annak az a jele hogy csip ha pisil.
2023. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Kérdésedre a válasz: lányom, aki 6 éves, 12 óránként pisil, naponta kétszer. Egészségtelen, kivagyok tőle, de nem tudok mit csinálni, itatom egész nap. Tegnapelőtt egyszer pisilt csak, tehát 24 órát nem és nem lett tőle semmi baj. Akkor szerinted mennyire gond ha fél órát visszatartja a pisit a lányod? Semennyire. Mindenki visszatartja, erre képes a szervezetünk.
2023. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!