Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketek is gyakran jön...

Gyereketek is gyakran jön haza az oviból úgy, hogy pisilnie kell?

Figyelt kérdés
4 éves kisfiam minden délután sietve megy pisilni és pisil is sokat. De most, hogy hétvégén itthon volt, felmerült bennem, hogy egyáltalán nincs próbléma hétvégén, napi 5-6 pisi van, normál adagokban. Viszont tényleg rengeteget pisil hétköznap. Nem pisil az oviban? Hogy bírja ki egész nap pisi nélkül?

2023. ápr. 30. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a lányomnál volt olyan időszak amikor csak pelenkába volt hajlandó tojni.


Akkor hazajött úgy, hogy már zübörgött a pocija, beértünk az ajtón, pelust gyorsan fel, rotty! kész.

2023. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Indulás előt az oviból el szoktam vinni őket.


Plusz hazaérünk mindig kakilnak, pedig nekem mind2 gyerekem kakil az oviban minden nap.


Szóval nem értem a kérdés okàt..


Màrmibt ezzel mi a gond..

Más ütemben jár ott, mint itthon pisilni..

Más a napirend

2023. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
De az is lehet, hogy iviban többet iszik
2023. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Még sosem jött úgy haza, 4 éves
2023. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeimnek is mindig kell pisilni ovi után. Szerintem azért nem mennek el ott, mert nagyon benne vannak a játékban és tartogatják.
2023. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vszeg belemerül a játékba, mert nekem fordítva volt annak idején. Nem szerettem oviba járni, így a játékba sem merültem el, így ha pisilnem kellett, mentem. Viszont otthon mindig úgy elmerültem a játékban, hogy ha éreztem is, hogy nagyon kell, inkább tartottam tovább, mert annyira izgalmas volt a játék, hogy úgy éreztem, ha most félbeszakad, kiszakadok belőle, akkor utána nem lesz ugyanolyan.

Volt jó pár bepisilésem, ráadásul egynél emlékszem is, hogy rengeteget pisiltem, de még ezekből sem tanultam. Abból sem, amikor leszídtak. Nekem fontosabb volt, hogy ne szakadjon félbe a játék.

Iskolára nőttem ki. Első osztályban ciki volt bepisilni, mert a nagygyerekek nem pisiltek be, a játék sem volt rám olyan hatással. Tehát ha otthon voltam vagy a suliban és nagyon kellett, mentem.

Viszont másodikig olyan gondok még, hogy nem mindig tudtam mérlegelni a wcre menést illetően. Néha azt mondtam szünetben, hogy nem is kell annyira pisilnem, aztán óra végéig alig vártam a csengőt.

Akkor mindig az volt bennem, hogy nagygyerek vagyok, már nem pisilhetek be, ki fogom bírni.

Ez akkor ért véget, amikor egyszer nagyon kellett pisilnem, rohantam a wcre, kiértem, de elakadtam a ruhámmal és másodikos naggyerek létemre bepisiltem.

Nagyon rosszul éreztem nagam utána.

Akkor tudatosult bennem, hogy igenis bepisilhetek és, hogy ne kerüljek megint ilyen ciki helyzetbe, mindig el kell mennem pisilni, akkor is, ha csak kicsit kell.

Utána nem volt ilyen balesetem elég sokáig.

Sosem kellett miattam rohanva hazamenni és nekem se kellett a padomban ficánkolva az óra végét várni.

2023. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!