Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhát vennél szeptember...

Milyen ruhát vennél szeptember végi esküvőre egy 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Lehet meleg lesz még nagyon, de lehet meg lehet fagyni.


Mindenképpen szoknyás alkalmi ruhában gondolkodom, de az ujjhosszban bizonytalan vagyok.


Milyen fazont vennétek? Esetleg tudnátok ajánlani helyeket, ahol szép alkalmi lány ruha kapható? (Online vagy Pest)



2023. júl. 25. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ujjatlant boleróval.
2023. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Rövidujjút hozzá illő kardigánnal és harisnyával.
2023. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ujjatlant semmiképp sem. Vannak nagyon csinos kis rövidujjú ruhák plusz estére már egy kardigán biztos kelleni fog. A biztonság kedvéért harisnyát is csomagolnék ha hűvös lenne. Én a H&M-ben vettem most kisruhát a 2.5 évesemnek esküvőre.
2023. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ruhákhoz nem értek (férfi vagyok), csak az időjáráshoz szólnék hozzá támpontként.


Nem, szeptember végén biztosan nem lesz nagyon meleg. Napközben, ha napsütéses, szélcsendes nap lesz, akkor kellemes sétálóidő, játszótérre való idő lesz. Este viszont mindenképpen kifejezetten hűvös lesz, akkor mindenképpen pulóver, kabát ill. azzal egyenértékű ruházat kell.

Az előfordulhat, hogy pont hidegfront lesz, zuhog az eső, és napközben is olyan hideg lesz, mint amire késő este számítanánk (10-12 fok).

Vagyis számít az is, konkrétan hány órakor lesznek a szertartások, hánykor kezdődik a (nyilván zárt helyen tartott) lakodalom. Szeptember végén 6-kor már esti hűvösség van, így számolj.

2023. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ujjatlan ruha plusz kardigán.
2023. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Hosszú évek tapasztalata alapján arra jutottam, hogy a rohadt ősz, sosem késik ☹️ Szóval szerintem ne számíts nyári melegre. Ha véletlenül nappal még jó idő is van, estére sokkal jobban lehűl, mint most és az este is korábban értendő.
2023. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Hosszú ujjút semmiképp ne vegyél. Szaladgálni fog,ugrándozni, táncolni. Illetve bármilyet választasz, vigyél váltóruhát. Lehet,hogy kivágja majd a hisztit az alkalmi ruha miatt. A tüllök, flitterek idegesítőek lehetnek egy kisgyereknek (tapasztalat)
2023. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ujjatlan vagy rövidujjú kisruhát,ha hűvös van+ atléta a ruha alá, kardigán, vastagabb harisnya, ha melegebb egy kis boleró, vékonyabb harisnya.

Teljesen jól kombinálható és ha templomban hűvös van sem fázik, de ha mondjuk lagzi is lesz és ott melegebb van, van mit levenni róla.

2023. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!