Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már nálatok,hogy...

Előfordult már nálatok,hogy amikor alszik el a gyermeke, akkor ugrándozik vagy ilyen izomrángása van?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves de kb. Mindig is csinálta, tegnap viszont elég sokáig és emiatt alig tudott elalduni, mert amikor mély álomba lépett volna, mindig ugrott egyet. Amikor elalszik mélyen vagy amikor ébren van semmi ilyesmi nincs. Szerintetek?

2023. júl. 31. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak - ezt mindenki csinálja. Te is.
2023. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is csinálja. Sőt én is, de a párom szinte minden este. Van, hogy olyat rándul még én is felkelek ra 😅 teljesen normális
2023. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, csak tegnap annyira sokat csinálta vagy 1 órán keresztül többször is. Aztán megébredt, próbált visszaludni.. és megint. Eléggé megijedtem.. mondjuk épp beteg, nincsenek túl jó napjai..Lehet ez is közrejátszik benne..?
2023. júl. 31. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már kutyát álmában futni? Ez ugyanaz.
2023. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg dolgozik az agya, nem tud leállni teljesen, ezért túlmozgásos egy kicsit az álma :)


Amikor beteg vagyok, vagy túl sok élmény ért egy nap, én is felriadok a saját "ugrándózásaimra"

2023. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!