Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+4 hetes terhes vagyok....

15+4 hetes terhes vagyok. Tegnap éreztem egy kis bökést belülről inkább izomrángáshoz hasonlítanám.. nem tudtam eldönteni hogy bélmozgás vagy nem.. ma pedig újra éreztem de ma ilyen buborékhoz hasonlót.. létezik hogy ez a baba már?

Figyelt kérdés
A maira már esküdni merek, de első baba így tapasztalatot elfogadnék. Mellsőfali méhlepény. Mensi szerint 16+4 lennék baba méretei alapján 15+4 vagyok

2023. júl. 21. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, de sz is lehet, hogy nem.
2023. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Szerinted mi tudjuk, hogy mit éreztél?!

Te érezted, nem mi.

Lehet, a babát érezted, lehet csak a belmozgasod hitted annak.

2023. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ott irtam le hogy mit éreztem… de ha ennyire bunkon valaszolsz minek irsz egyaltalan? Remelem mikor te az elso gyerekeddel voltal terhes mindent tudtal es soha nem voltak benned kerdesek…
2023. júl. 21. 19:47
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Leírtad igen. De mi meg most sem tudjuk ezt átélni, hogy megtudjuk....


En sem tudtam az első gyerekemnél, hogy őt éreztem-e, sőt, a másodiknál sem. de nem is tettem fel kerdést rola feleslegesen.

2023. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kepzeld mas emberek tudtak hogy mirol beszelek miazaz erzes amit leirtam, es valoszinu hogy a baba lesz.. neharagudj hogy egy kerdezo platformra kerdest mertem feltenni ezzel kapcsolatban, gondolom a te gyereked a bordad rugdosta egybol… vagy csak annyira leszartad hogy eszre se vetted mikor ezeket erezted. Kepzeld en figyelek ra folyamatosan mert szamomra egy csoda hogy teherbe estem.. az hogy a te stilusod ilyen primitiv es bunko… hagyjuk is…
2023. júl. 21. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
🤦‍♀️
2023. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jó eséllyel a baba lesz, de próbáld figyelni a rendszert. Pl. kb. merrefelé érzed, mikor érzed, van-e valami, amitől jobban mozog, mint egy jó curkos narancslé után fél órával. Én onnan is sejtettem, hogy ő az, hogy vannak bizonyos pontok a testemen, ahol időnként vannak izomrángásaim, de arrafelé sosem volt, amerre a babának kéne lennie. És főleg nem annyira gyakran. A hasam krutyogni pedig feljebb szokott, ha esetleg valami baja van. A gáz pedig előbb vagy utóbb kijön, ha nem jön semmi, akkor nagyobb esély van rá, hogy a babát érzed. Ha igen, akkor nyilván kérdéses, de attól még lehet ő is.

Én akkor lettem teljesen biztos abban, hogy őt érzem, amikor egyszer egy egyenes vonalban végighúzta belülről a hasamat kb. arrafelé, ahol a rándulásokat, bugyborékolást szoktam érezni: szerintem fordulhatott akkor egyet. Előtte másfél hétig csak sejtettem, de nem mertem 100%-ra mondani.

2023. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bal oldalt lent ereztem tegnap is egyszer, illetve mais. Ez a bokdosos dolog eloszor megtevesztett.. aztan azt sejtettem hogy tuti a pocakom de nemjott ki semmi.. es akkor ultem eppen a kanapen.. ma viszont alltam a buszmegalloban es akkor ereztem szinten baloldalon lent de ma ilyen buborekos erzest.. szinten. 1x. Azota nem. Nyilvan kesobb befog indulni de nagyon bizom benne hogy nem tevesztettem ossze hiszen ezaz izomrangas nagyon ismeretlen erzes foleg a pocakomnal…
2023. júl. 21. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Én tényleg azt tanácsolom, hogy figyelgesd, pár hét, és biztos lehetsz benne. Jó eséllyel a baba lesz, de azért nem 100% még. De utólag szerintem elég biztos leszel benne, hogy ő volt-e vagy sem, mert jó eséllyel egy darabig ugyanezt fogod érezni, csak egyre erősödve és gyakrabban.
2023. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen figyelgetem.. ha esetleg nem ereznem akkor tudom hogy megsem o volt. Csak nem akarom addig beleelni igy magam ameddig nem tudom biztosra! Remelem egy het mulva jobban fogom erezni es tobbet:)
2023. júl. 21. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!