Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha ezt csinálja a...

Mit tegyek ha ezt csinálja a gyerekével? Többi lent, olvassátok

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: A nagybátyáméknál vagyok 1,5 hetes vakáción, egyedül, nincs testvérem. A nagybátyám 42 éves, van egy 8 éves fia, és egy 5 éves lánya. Itt náluk az a szokás, hogy az apa fürdeti mindkét gyereket(én 8 évesen már egyedül fürödtem) és lehet csak én reagálom túl, de szerintem nem normális ahogy bánik vele. Valahogy úgy van, hogy a kádban megfürdeti, megmossa a fogát, majd hagyja hogy még kb. 5-10 percig pancsoljon, addig ő kijön. Én egyébként 17L vagyok, és tegnap este a nappaliban voltam, bejött a nagybátyám, beszélgettünk, kb. negyed óra múlva unokatesóm beszalad meztelenül, vizesen, hogy kész van, törölközés, pizsama stb. (ennyi idősen sztem ezeket is egyedül kéne). Na és most jön a furcsaság: nagyapám felállítja a fiát a kanapéra, hajától lefele elkezdi törölni, majd mikor a farkához ér, nem viccelek, vagy fél percig tapogatja, fogdossa, ilyennel hogy "ugye itt is jól megmostad?" vagy "Ugye tiszta itt is?". Ilyenkor mindketten csak mosolyognak. Aztán "Nyisd ki a szád, a fogad is tiszta?" és az ujját bedugja és végighúzza az összes fogán. Mindezt előttem. 4 napja vagyok itt(ez a negyedik), és egy ilyen esti fürdetést már kétszer átéltem. Ezek minden egyes este ezt csinálják? Lányát is ő fürdeti egyébként, vele még nem láttam hogy ilyet csinálna. Az anyjuk meg pont leszarja ezt az egészet, tegnap pl. moziban volt a kolléganőivel.

Én eddig nem kérdeztem meg nagybátyámat hogy ez mi, elvégre hogy is kérdezném: "Na és, jól látom hogy pedózol a fiaddal?" vagy mi?

Írjatok ha van vmi tipp, mert én még egy hétig itt vagyok, messze lakunk vidéken, nem nagyon tudok lelépni.

Btw. nem nagyon szoktunk átjárkálni hozzájuk, csak most meghívtak, és én gondoltam kicsit kimozdulok a mindennap bebaszunk, baszunk, és cigizünk a barátaimmal életmódból.



2023. aug. 2. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hülye vagy? A 8 éves simán ellazázza a fürdést, érdemes megnézni, jól csinálta-e.
2023. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Azt megértem, hogy zavar egy 8 éves fiú meztelenül, de akkor menj ki a szobából. Minden más, amit leírtál, teljesen rendben van. A fogdosás részt pedig baromira túlreagálod, ha pedo lenne, nem előtted csinálná.
2023. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A tipp az kedves Imresz, hogy keress magadnak barátokat és ne ilyen kamukkal töltsd a szabadidődet.

Se 17 éves lány nem vagy, de egy ilyen rövid sztoriban nem sikerült emlékezni, hogy az elején mit is kamuztál. Sajnos az írás nem az erősséged, keress valami más hobbit.

„A nagybátyáméknál vagyok…”

„…nagyapám felállítja a fiát a kanapéra…”

2023. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

No a lányom 9 éves.

Rendszeresen ellenőriznem kell,hogy normálisan meg e zuhanyzott mivel hajlamos kikerülni a vízcseppeket zuhanyozas közben.

Nem viccelek...egyszer ugyanolyan koszosan jött ki a fürdőbol mint ahogy bement.

Azóta én fürdetem,és igen a nunijat is kénytelen vagyok megmosni mert láttam hogy csinálja 🤦

2023. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ja,én az anyja vagyok

4

2023. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

8 eves fiam van, ez igy teljesen rendben van.

Egyebkent meg az en 8 evesem nem turne idegent a szobaban mikozben meztelen, ekkor mar van szemerem erzetuk, ugyhogy kamunak tunik a kerdesed.

De ha nem az, teljesen normalis, a 8 evest meg ellenorizni kell.

2023. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Oké. B verzió: azonnal hívd a családsegítőt, a gyámügyet és a rendőrséget, és jelentsd, hogy a nagybátyád/nagyapád pedofil, mert segít a 8 éves fiának fürdeni. Majd ha ők is kiröhögnek, talán elhiszed, hogy a hiba nálad van.
2023. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Mar azt kellett volna tenned ...
2023. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Szólj, de írd meg mit mondtak.
2023. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Soha az életben nem hallottam még egy tizenévest sem "vakációnak" hívni a nyári szünetet.
2023. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!