Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anyukaként mikortó...

Egyedülálló anyukaként mikortól tudtatok jobban "mozogni" a gyerekekkel? (pl. kirándulás, strand)?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

A kezdetektől.

4 éves volt, mikor különmentünk az apjával, rá két hónapra már mentünk nyaralni kettesben a gyerekkel.

2023. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Két gyerek? Eggyel viszonylag könnyű akkor is, ha kicsi. Jét kicsivel egyedül elindilni... hát, a kényszer nagy úr, belejössz azért.
2023. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
4 és fél volt a nagy es 7 hónapos a kicsi, amikor külön mentünk! Előtte is egyedül mentem Velük mindenfelé, utána sem okozott gondot. 🙂
2023. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy menj, hogy legyen testvérfellépő a babakocsin, vagy ha már elég nagy az egyik a kézfogás nélküli közlekedéshez.. addig én csak más anyukákkal szerveznék közösen programokat.
2023. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az én nagyobbammal az gond, hogy elfut meg őrjöng. Gondol egyet és már sprintel is. Egyelőre nem lehet rá hatni sehogy, az nem érdekli, hogy én mit akarok, és ha begőzöl, akkor még veszélyes is a kicsire (több visszajelzést is kaptunk, hogy kicsit autisztikus), remélem, azért később jobb lesz.
2023. aug. 4. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Egy nevelési tanácsadót érdemes lenne felkeresni.

Mennyi idősek a gyerekek?

2023. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindenhova egyedül mentem tömegközlekedéssel a kezdetektől,bár nem vagyok egyedülálló,csak sokat dolgozik a párom. Aztán már 3 éves kortól volt,hogy rám bízták a gyerek barátait. 3 kisgyerekkel én simán elnavigálok.
2023. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: 3 és fél évesek
2023. aug. 5. 00:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltál már Vele bármilyen tanácsadáson, vagy korai fejlesztésen?
2023. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem
2023. aug. 6. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!