Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten hova érdemes...

Budapesten hova érdemes elmenni egy vagy félnapos kis kirándulásra 1 ill.4 éves gyerekekkel, ahova babakocsit is könnyen tudok vinni?

Figyelt kérdés
gondoltam Fogaskerekű, Margit-sziget, hajókázás... segítsetek, rég voltam.
2014. jún. 30. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a babakocsit könnyen el lehet vinni oda, de honnan? Egyébként a Kopaszi gát jutott még eszembe.
2014. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Kopaszi gátra mennék el. Hajóval el tudtok menni, s nem tudom merre laktok de pl a 103as busszal a Népligetig haza tudtok menni.(3as metróhoz.) Nagyon szép hely:)Van játszótér,park:) Kutyamentes övezet?:))
2014. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, Kőbánya Kispest vagy Nyugatitól 3-as metroval, oda vonattal érkezünk.
2014. jún. 30. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Kopaszira mennék
2014. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amik eszembe jutottak:

- állatkerti séta és az ott épült új játszópark (nyugati tértől lehet menni átszállás nélkül trolival is)

- Margit-sziget (Nyugati tértől busszal a szigeti bejáróig vagy befelé a szigetre akár, illetve villamos is jó lenne, de a Nyugati téren sok a lépcső)

- Városligeti séta, kacsaetetés, ott is van több játszótér (trolival a legegyszerűbb eljutni szintén)

- hajókázás a Kopaszi gátra: akkor a Jászai Mari térre kell eljutnotok, ott a legközelebbi kikötő (lehet villamossal vagy 2 megálló busszal)- onnan bkv kishajóval kimenni, a Kopaszti gáton séta, van egy kis játszótér, de nem nagy szám (kismotort midenképpen vigyetek, mert gyalogolni kell!)

- Tarzan kalandpark Újpesten (kék metróval Újpest központig, aztán busz)- szabadtéri kalandpark kicsiknek, mindenféle mászóka, kötélpálya stb.- a 4 éves már nagyon élvezné önállóan is.

- rossz idő esetén a Nyugati térről el sem kell nagyon mozdulni- ha átküzdöd magad az aluljárón, ott a MiniCity a Skála épület 3. emeletén (sokféle berendezett helyszín, a kiskonyhán át a mini tesco áruházig, lehet festeni a trilak műhelyben, könyvesboltban vásárolni, a picinek van Nivea babasarok, a nagy lehet akár hírolvasó is a Tények stúdióban, de mindketten kareokezhatnak is a színpadon :)


...nem fél napos program, de fogaskereűzni, kisvonatozni, Erzsébet kilátózni, libegőzni is lehet- ezekre a helyszínekre eljutni azért több átszállással lehetséges, de megéri.


Hirtelen ennyi, jó szórakozást.

2014. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi egy 3 évessel és egy fél évessel voltunk Libegőzni a János hegyen!

Fogaskerekűvel felmentünk a végállomásig majd ott volt egy kis erdei fa játszótér majd kisvasúttal fel a János hegyre onnan egy kis túra de olyan út hogy a babakocsit simán tudtam tolni majd megérkeztünk a Libegőhöz,fél éves kenguruba magamra csatoltam mellém meg betették az összecsukott babakocsit,előttünk lévő ülésen meg Apa és a 3 éves!A 3 éves olyannyira élvezte hogy még1x fel meg le kellett vele Libegőzni!

2014. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Húú, nagyon köszönöm! Annyi jó ötletet adtatok, hogy már választani se tudok! Köszönöm nektek!
2014. jún. 30. 21:33
 8/8 A kérdező kommentje:
A fogaskerekű szimpi, bár még sose próbáltam. a 4 éves lányom velem együtt sajnos utazó beteg, lefele jövetkor nem veszélyes gyomorilag? :) Mennyire rázkódik?
2014. júl. 1. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!