Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha akarja az apa, válás...

Ha akarja az apa, válás esetén fele-fele gyermekfelügyelet lesz? Anyaként hogyan viselnétek?

Figyelt kérdés

3 és 5 éves gyerekekeről van szó. Ti erről mit tudtok, mit láttok a környezetetekben? Ha az apa akarja, hogy minden második hetet vele legyenek (hétközben is!) a gyerekek és meg is tudja oldani, hogy vigyázzon rájuk végig, akkor így lesz?


Ti hogyan bírnátok, ha gyakorlatilag egyik napról a másikra, csak a hónap felét lehetnétek a gyerekekkel?

Ez mennyire gyakori, hogy így dönt a bíró?


2023. aug. 13. 22:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%

Én örülnék neki mert pl mi azért váltunk mert nem volt már köztünk évek óta semmi megszűnt a szerelem de csodás apa volt.

Így a gyerek életének a része az apa ami szerintem elég fontos.

2023. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%

"Ti hogyan bírnátok, ha gyakorlatilag egyik napról a másikra, csak a hónap felét lehetnétek a gyerekekkel?"


A legtöbb apa szerinted, hogy bírja, hogy hirtelen csak egy hónapból 4 napot làtja a gyerekét?

Ha normális apuka, akkor miérz baj, ha továbbra is része szeretne lenni a saját gyereke életének?

2023. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
42%

Az ilyen kérdéseknél bukik ki, hogy a nők jelentős részének az empátiája a nullával egyenlő.

Eszükbe sem jut, hogy a volt férjüknek milyen lehet a gyerekük nélkül. És a válások többségét (állítólag 70%-át) a nők kezdeményezik. Egyértelmű, hogy ezek összefüggnek.

2023. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez lenne a normális.
2023. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ezt be kéne tiltani,de sajnos nem szalonképes a véleményem,így nem részletezem. :D
2023. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
68%
#3! Valószínűleg azért, mert megunják, hogy a kedves férjük válás helyett inkább szeretőt tart.
2023. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
3#-as. Azért vegyük már azt is figyelembe,hogy általában a legtöbb férfi az,aki gyönyörűen meglép és él a gyerek nélkül vígan. A családban van egy aki 13 éve nem keresi a fiát,mert nincs éppen apai ösztön. Nőből egy ilyet sem ismerek. Aki olyan példás apa,annak nyilván ez jó lehetőség,de azért a férfiak 90%-a nem ilyen! Vígan elvannak a gyerek nélkül.
2023. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
52%
Ennél rosszabbat el sem tudok képzelni. A gyerek hol itt van, hol ott, megszűnik az állandóság, gyakorlatilag nincs otthona. Nem tudom, egy felnőtt hogy viselné, ha így kellene élnie. Akik ezt a törvényt hozták, nem voltak gyerekek?
2023. aug. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
63%

8!


Igen,sajnos kimutatták,hogy ez a legkárosabb a gyerekrw hosszú távon.

De sajnos ebbe nem gondolnak bele. Sem a szülők,sem a bírók.

2023. aug. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nálunk az a "maradi" szokás van, hogy inkább én, mint nő, anya látom el a gyerekeket. Valószínűleg vissza sem megyek még egy ideig dolgozni, ha együtt maradunk. Az apjuk is foglalkozik velük, de hétköznap annyira nem ér rá, mikor hazaér nincs kedve. Én kelek mindig éjjel, én csinálok körülöttük mindent. Szereti őket az apjuk, de ezt a helyzetet arra akarja használni, hogy ne váljak el. Ezt így meg is mondta. Nem tudom, de én nem szeretném egy teljes hétig nem látni a gyerekeimet. És ezt ő is tudja...
2023. aug. 14. 05:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!