Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szúlő , akinek...

Van itt olyan szúlő , akinek a kettő és három év közötti gyereke sohasem hisztizik ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen gyerek a világon nincs!
2023. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém nem hisztizett, később kezdett el, kb. 5 évesen. Most 6 éves, olyan dolgai, hisztijei vannak, mint egy 2 évesnek. Más dolgokban is le van maradva szerintem.
2023. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Szúlő az van olyan.
2023. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom hogy nem hisztizik de talán havonta egyszer max kétszer van egy kisebb kirohanása. A nevére is ilyen volt. Ő most 9 éves, abszolút kezelhető gyerek. Szerintem ha egy gyereke kompromisszum képes és erre tanítja a gyereket is az nagy segítség
2023. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém. Akkor kis angyal volt. Büszke is voltam :D Aztán 4 évesen elkezdte és egy évig megállás nélkül ordított.
2023. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom olyan volt. Abban merült ki a dackorszak, hogy kicsit gyakrabban használta a nem és a de szavakat.😁 De hiszti nem volt, akkor se, ha a nemből végül de lett, vagy a deből nem. Most viszont ciciőrült lett, pedig inkább leszoknia kéne. Szóval, ha nincs cici, van hiszti. Valahogy tuti kijön rajtuk szerintem, mert eddig ő is olyan volt, mint egy Buddha-szobor. Jövő hónapban lesz 3.
2023. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
A mesékben biztosan.
2023. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Velem közölte a szomszéd nő, mikor hisztizett a fiam, hogy az ő kislánya ilyet soha nem csinál. Rá pár napra mikor jöttem haza, ők is épp jöttek volna be, de a kislány földhöz verte magát a járdán. Erről ennyit.
2023. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hisztizett, de tényleg. Most lesz 7. Hát, inkább hisztizett volna akkor... borzalom amit leművel, mondtam már neki, hogy 3 évesen okosabb volt, mint most... :(
2023. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös válaszoló, nálunk ugyanez van🤦‍♀️ most lett 4 éves, eddig egész tűrhető volt, örültem is,hogy ennyivel megúsztuk a dackorszakot, de pár hete katasztrófa 🤦‍♀️ MINDENEN IS ellenkezik, mintha kötelező lenne 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣 remélem hamar kinövi,mert egyre több az őszhajszálam 🤣🤣🤣🤣
2023. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!