Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz ès rendszertelenül evö...

Rossz ès rendszertelenül evö fiam van ,hogyan fogjàk ezt tolerálni az oviban? Egyèbkènt teljesen jól fejlett nem làtszik rajta súlya magassàga rendben.

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Én is úgy vittem a lányom, hogy itthon alig eszik valamit.

Az oviban első naptól kezdve szépen eszik mindent, persze nem hatalmas mennyiséget, de pl reggelit mindig betolja, uzsiból repetát is kér, ebédből mindent megkóstol. Itthon továbbra is rossz evő :D

2023. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Senkit nem fog érdekelni.
2023. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mire szàmithatunk ha nem változik?

Behivnak ,hogy èrtessük meg vele ,hogy enni kell?

Fèlek nála nem fog müködni a csordaszellem

2023. aug. 20. 22:07
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Jobb helyeken nem erőltetik az evést, hogy még jobban megutálja. Békén hagyják, ha nem eszik, hát nem eszik. Reméljük nálatok nincs kényszerevés.
2023. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elnem tudom kèpzelni,hogy pèldâul egy pàrizsis kenyeret vagy egy vadashust megeszik .Velem ilyen gondok nem voltak oviba
2023. aug. 20. 22:10
 6/16 A kérdező kommentje:
Kènyszerevès?
2023. aug. 20. 22:10
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy kb 30 fős csoportban nem nagyon fognak azzal foglalkozni hogy eszik-e. Ha esetleg felhívod rá a figyelmüket, de ha normálisak úgysem erőltetik, azzal csak rontanak a helyzeten.
2023. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ès a kaja egy dolog a màsik a folyadèkbevitel .Ennek ellenère WC -be van produktum böven is
2023. aug. 20. 22:15
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát úgy értem, hogy reméljük se otthon, se az oviban nem erőltetitek/erőltetik az evést, mert attól csak rosszabb lesz a helyzet. Éhen halni nem fog, ha mindig kínálva van. (Tejszelet meg társai nem számít :D)
2023. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Oviban vagyok ped. asszisztens.


Az evest nem eroltetjuk, annyit szoktunk kerni etkezesek elott mindenkitol, tehat nem megyunk oda szemelyesen a rosszul evo gyerekekhez, hanem kollektiven a csoportot szolitjuk meg, hogy legalabb egyszer kostoljak meg az ételt, aztan dontsek el, hogy szeretnenek-e enni belole vagy sem.


Ez amugy altalaban bevalik :)

Van, aki megkostolja es utana betolja mind, van, aki csak 3 falatot eszik, de legalabb eszik, illetve persze van olyan is, aki hozza se er. Utobbi ritka, de nem eroltetjuk.


Reggelinel van az, hogy ures kenyeret/kiflit adunk azoknak, akik esetleg kerik. Tehat ha valamilyen kences kenyer/ kifli/ kalacs van (pl tonhalkremes, vajas, stb) mindig be van keszitve az ures is, mert vannak gyerkocok, akik inkabb azt valasztjak.


Nyilvan minden oviban es minden csoportban masok a szokasok, oszinten, az ovonotol fugg, hogy o mit alakit ki, miket ker etkezeseknel, de nalunk igy mennek a dolgok.


Az en tapasztalatom az, hogy a borzasztoan rosszul evo gyerkocok is legalabb egy valamit megesznek a nap folyaman. Lehet, hogy az csak 2 szelet kenyer meg par szelet alma, de legalabb valami…😅

2023. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!