Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha majdnem 4 èves fiam karmol...

Ha majdnem 4 èves fiam karmol nèha jàtèkbòl vagy dühböl vagy csak ûgy az belefèr mèg az ö koràba? Szerencsère bölcsibe ilyenek nem voltak nèha egy egy kakaskodâs ezt mondtâk a bölcsibe ròla az ovónök

Figyelt kérdés

#kisgyerek #Kisgyereknevelès
2023. aug. 22. 05:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
58%

Neked beleférne, hogy a majdnem 4 éves Gézuka az oviban játékból, dühből vagy csak úgy megharapja a fiadat?

Ha nem, akkor a karmolás sem fér bele. Sürgősen szoktad le róla!

2023. aug. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
69%
Semmiféle öncélú, indulatlevezető agresszió nem fér bele.
2023. aug. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Mint mondtam bölcsibe ilyen jellegü gond nem volt vele harapni se harapott meg senkit.

Ezeket a karmolâsokat mi kapjuk de

hàl Istennek nem erröl szól az egèsz nap

2023. aug. 22. 06:15
 4/43 A kérdező kommentje:

1-es mint irtam ilyen jellegü gond nem volt vele a bölcsibe.

Meg attol se fèlek ,hogy öt piszkàljàk a többiek mert nem fèl a konfliktusokba belemenni ha ûgy alakul

2023. aug. 22. 06:18
 5/43 A kérdező kommentje:
Belefèr nem fèr bele jelenleg ez van, arra vagyok kivàncsi màsnàl ez ha volt mikor múlt el .Nyilvàn nincs megengedve neki.Aminek örülök vigasztal puszit ad ha beütjük valaminket ,ha rosszul nyelünk hozza a vizet igyàl anya,apa , bekeni magâtol a szunyogcsipest rajtunk ès jön vigaszèrt ha kell neki
2023. aug. 22. 06:31
 6/43 anonim ***** válasza:
63%

Nem arra kell várni, hogy elmúljon, hanem le kell róla nevelni, esetleg ha vam mögötte valamilyen kiváltó ok (stressz, szorongás) azt megszűntetni.


A bölcsibe/oviba EGYELŐRE nem csinálja.


Az hogy nem fél beleállni a konfliktusokba, mit jelent pontosan?

2023. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Nem beleàllnit irtam ,hanem belemennit.Bölcsibe nem csinàlta most megy oviba.

Ha megütik?Visszaüt ilyen egyszerü.

Mit nem lehet èrteni ezen?

Minden tèren jó körülmènyeket kap logopedus szerint a beszède,nyelvtana nagyon jó ,orvos szerint jol fejlett,èrtelmes.

4 nagyszülö is odafigyel rà.

A nagy okos pszihologus megmondta a gyerek nagyon kötödik hozzànk ès latszik ,hogy nagyon szeretve van.

2023. aug. 22. 07:09
 8/43 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológushoz az agressziója miatt jártok?
2023. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
29%
Akkor már csak a szülőknek kéne menni agykurkászhoz, mert lusta a gyerekkel foglalkozni. Nem véletlenül kezdte el ezt , aki többet foglalkozik vele azt kéne megkérdezni erről + ugyebár most sincs rászólva csinálja a hülyeséget majd az oviban is azt akkor majd leshetsz.
2023. aug. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem normális és abba fogja hagyni idővel. Mindig raszólsz és ennyi. Nyilván nem lehet leszoktatni, vagyis csak idővel. Az enyém az oviban tanulta el ezt, úgyhogy a többi gyerek is csinálja. Lányom ha nagyon bekattan 6 évesen is képes engem megkarmolni. Másokat nem, a szülővel csinálják akiben a legjobban bíznak.
2023. aug. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!