Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az helyes ha azt mondom az...

Az helyes ha azt mondom az öcsémnek hogy elviszi a zsákos, ha kimegy az utcára egyedül?

Figyelt kérdés
Mindenáron meg akar szökni, el akar menni a boltba gumicukorért. Már megevett ma egy csomaggal, de nem akarom hogy túl sok édességet egyen. Ezt elmondtam neki is. Erre ő azt mondta, "hogy joó, akkor elmegyek a boltba", erre én mondtam hogy elviszi a zsákos. Szerintetek nem fog rosszat álmodni? Nem akarok rosszat neki.

#mumus #Gyerekrabló
2023. aug. 30. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Engem a rezfaszu bagollyal ijesztgettek.

Még élek,32 eves vagyok.

Traumat sem éltem meg miatta

Hány éves a tesód?beveszi ezt a zsákos dumát?

2023. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Az (lenne a) helyes, ha a szüleid nevelik, és nem te.

Amúgy f*ság ilyenekkel ijesztgetni, a valósággal kell: eltéved, elüti egy autó, baleset éri stb. Ez is elég ijesztő szerintem :P

2023. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

2 szerintem a szülei dolgoznak és ő vigyáz a testvérére,nincs ebben semmi rossz.

Az,hogy vele van míg a szülei güriznek nem jelenti azt,hogy ő neveli

2023. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Megyeeeeeeee, Zákooooooooooooossssz.
2023. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Reggel 8 előtt már megevett egy csomag gumicukrot.

Ha már akkora, hogy egyedül megy a boltba, akkor biztos nem veszi be ezt a dumát.

2023. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 8 előtt már megevett egy csomag gumicukrot?

Kérdés akart lenni (#5 voltam)

2023. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Alapból hülyeségnek tartom.

De nekem is mondogatták ezt, én sosem féltem tőle.

2023. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
8 éves fiú az öcsém. Általában mát 6kor fent van. Reggelizett, utána evett egy csomaggal, csak itthon elfogyott. Nem egyedül já boltba. Egyébként korához képest elég kicsi és nincs elhízva, szóval nem egy kis köpcös kisfiút kell elképzelni D. Amúgy igen, apáék dolgoznak, szval most én vigyázok rá.
2023. aug. 30. 08:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hiszi el ezt a hülyeséget, úgyhogy ártani biztos nem ártották neki. Amúgy meg bezárod az ajtót, elteszed a kulcsot és nem tud menni sehova. Probléma megoldva. Este elmondod a szüleidnek, hogy menne boltba állandóan, majd ők kezelik ahogy akarják.
2023. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
8 évesen már elèg nagy, hogy egyedül kimenjen. Azt hittem kicsi óvodàsròl van szó. Arra megkèrheted, hogy míg te őrzöd, addig ne egyedül menjen, meet ha baja lesz a te felelőssèged. És mindig szòljon hova megy, kivel, és mennyi időre. Ha van telefonja, akkor mindig vigye magàval.
2023. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!