Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az helyes ha azt mondom az...

Az helyes ha azt mondom az öcsémnek hogy elviszi a zsákos, ha kimegy az utcára egyedül?

Figyelt kérdés
Mindenáron meg akar szökni, el akar menni a boltba gumicukorért. Már megevett ma egy csomaggal, de nem akarom hogy túl sok édességet egyen. Ezt elmondtam neki is. Erre ő azt mondta, "hogy joó, akkor elmegyek a boltba", erre én mondtam hogy elviszi a zsákos. Szerintetek nem fog rosszat álmodni? Nem akarok rosszat neki.

#mumus #Gyerekrabló
2023. aug. 30. 07:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd el a boltba, hadd vegyen gumicukrot. Olyan sok pénze nincs egy 8 évesnek, gondolom. Ha mindet elverte cukorra, és befalta az összeset, akkor egy darabig ilyen gondod nem lesz.
2023. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszi el, már nagy hozzá. Amúgy ennyi idősen hacsak nem kell nagy forgalomban átkelnie, mehet is boltba egyedül. Van, aki a suliba is egyedül jár ennyi idősen.
2023. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!