Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves gyereketek mennyit...

4-5 éves gyereketek mennyit van el egyedül?

Figyelt kérdés

4.5éves a fiam. Okos, ügyes gyerek. De egyszerűen már kiakaszt.

Egyedül konkrétan semmire nem képes.

Semmit nem játszik el egyedül. Ha nem szórakoztatom, akkor vagy befekszik a tv elé, vagy ott áll mellettem és szenved, jajgat, hisztizik.

Egész nyaram arra ment rá, hogy vele legyek. Ha 10percre leülnék kávézni 1 nap 2x, tuti akkor is van valami nyomora.


Most úgy érzem már megőrülök,nem bírom tovább.


Vannak nekem is dolgaim (háztartás,főzés pl). Mellette van egy másik gyerek is (2 éves).

Semmi életem nincs mellette.


Még 3 hét az ovikezdés, sírógörcsőt kapok ha csak belegondolok még addig ez lesz.



Semmi bajom a játékkal, leülök vele szívesen. De nem reggeltől estig


2023. aug. 28. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Adj neki valamilyen interaktív játékot!
2023. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

3 hét?

Nálunk múlt hét óta megy aki akar, fiam péntektől kezd, mert van iskolás testvére.

Egyébként el van egyedül. Nem órákra, mert imád velünk játszani (társasok, kártyajátékok , lego, könyvek), de ilyen gondom, hogy nem tudok kávézni (most is azt teszem), nincs. Tény egyáltalán nem tévézik, így van fantáziája.

2023. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Azért az durva, hogy valaki azért várja az ovit, hogy ne otthon legyen. Feltételezem, sose volt magára hagyva kisebb korban sem.🤷‍♀️

Gondolom, bent is alszik, de közben otthon vagy a kicsivel...

2023. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Interaktív játék alatt mit értesz?


Nálunk oviváltás van a munkám miatt. Az ovit most építették, az átadás csúszik, így szeptember közepén kezdenek.


Fantáziája neki is van, nem kell beszólogatni, érzem az iróniát.napi 30-40percet tévézik max.

2023. aug. 28. 17:26
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem,nem várom az ovit, mert hidd el, nagyobb szivás lesz nekem.

De, magára volt hagyva kicsi korában, kb a nyáriszünet eleje óta van ez. És eddig délben hazajárós volt

2023. aug. 28. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Triciklizés egy zárt udvaron - ez leköti majd egy ideig.
2023. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kb 3tól este 8ig udvaron vagyunk.a tricikli úgy 2 évesen érdekelte.

Most pl a homokozó mellett ülök velük, mert ha nekiállok barminek is mar megy a hiszti

2023. aug. 28. 17:43
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Inkább bicikli 6-os.

Kérdező, nekem is ez volt, csak a lány a nagyobb. Én meguntam és elzavartam játszani, az anyja vagyok nem a játszópajtija. Az sem volt jó neki ha játszottam vele, mert nem úgy sikerült ahogy ő elképzelte. Fél napot vergődött aztán csak feltalálta magát 😅 a 2 éves bezzeg tudott normálisan játszani (amit persze nem hagyott a nagy, mindent el vett tőle). Volt minden ezen a nyáron, már én is kikészültem teljesen.

2023. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8!

Ugyan ez. Nálunk se jó sokszor ha játdzok vele. Ne ezt mond, ne ugy told, stb.

A kicsi tök elvan magának. Míg össze nem vesznek valamin.

2023. aug. 28. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Beirathatnád valamilyen sportra, vagy akár a reggeli órákban elmehetnétek egy jó nagyot sétálni, vagy biciklizni.

Úgy látszik nincs, amibe elfáradjon, és unatkozik.

2023. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!