Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt hogy értette annak idején...

Azt hogy értette annak idején Vekerdy Tamás, hogy "a gyerekek lerágják a húsunkat, és kiszívják a vérünket"?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy a kisgyerekek folyamatosan energiát, időt igényelnek?
2023. szept. 17. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt én is hallottam a videójában és én szerintem pontosan értem. Arról beszélt, hogy néha a szülőnek is kell felnőtt program különben meghülyül. Igaza van, be tudok fasulni ha egész nap csak gyereket kell szorakoztatnom, játszótér, utána otthon is cibal, hogy jatsszak vele, fárasztó.
2023. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, pont így, a gyereket nem érdekli, hogy fáradt és kimerült vagy, akkora vég nélküli gondoskodást akar, csak olyan 4-5 éves kortól kapcsol be, hogy egyedül szeretne lenni néha pár percet..
2023. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Vekerdynek fingja sincs semmiről!

Aki az egészségesen fejlődő gyerekekről így nyilatkozik, s ezzel a szülőket önsajnálatra és depresszióra ösztönzi,az egy beteg ember!!!

Aki pedig issza a szavait ennek a vén majomnak, az nem normális.


Kedves szülők!

Inkább örüljetek, hogy a gyereketek egészségesen fejlődik és élvezzétek ki azt a néhány évet, amit együtt tölthettek! Leljetek örömet a sikereikben és legyetek boldogok, mert a gyereket az, aki a legjobban és legőszintébben szeret benneteket!

Problémák, nehézségek akadnak, de higyjétek el, ha egészség van, akkor minden van!!!


Mondom ezt én, aki súlyos autista gyereket nevelek.

Vekerdyt pedig várom szeretettel 1 hétre hozzánk nyaralni, ha esetleg szeretné megtapasztalni milyen az, amikor lerágják húsát és kiszívják a vérét!!!

1 napot nem bírna ki élve nálunk!!!

De legalább átértékelné morbid a baromságait, amit az egészséges gyerekekről nyilatkozik.

2023. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 harebell ***** válasza:
94%
#3 Vekerdy már nem él.
2023. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
3-as, szép és jó, hogy ki kell élvezni ezt a "néhány évet" (ami minimum 18-19), de nem szólhat CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a gyerekről a szülők élete. Abba bele lehet őrülni. A te eseted erre a tökéletes példa...
2023. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 3as! Minden egyes nap hálás vagyok azért, hogy egészségesek a gyermekeim. De ettől függetlenül igenis fáradtnak érzem magam,amikor már napok/hetek óta nincs egy felnőtt programom. Az ember amellett, hogy szülő (elsősorban szülő), amellett felnőtt ember is,akinek természetes, hogy vannak igényei pl felnőtt társaságra, vagy akár csak arra,hogy legalább egy fél órára nyugiban legyen, mert igenis egy egészséges gyermek is le tudja úgy fárasztani szüleit, hogy érezheti magát úgy, ahogyan azt Vekerdy megfogalmazta.
2023. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

3-as tipikus példája annak, aki azt hiszi, hogy az anyaság nem szól másról, mint áldozatvállalásról.

És kizárt, hogy jól érezze magát ebben a szerepben, hiszen akkor nem lenne ilyen paprikás.

Igenis ki kell mozdulni, felnőtt programot csinálni. Vekerdy is ezt mondja, hogy akkor lesz újra energiád a gyereknek a maximumot adni, ha fel tudsz töltekezni.

Amúgy én sem értek feltétlenül egyet mindenben vele, de ebben pont igaza volt.

2023. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Súlyos autistát nevel, gondolom a gyerek már akkor üvölt artikulálatlanul, ha 2 percig nem látja az anyját.

Így persze, hogy neki nincs énidő, nincs hobbi, nincs randi, nincs barátnős nyaralás... De nem ez a normális, és ebbe belebolondul még a leginkább "mom material" nő is.

2023. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Vekerdy is ezt mondja, hogy akkor lesz újra energiád a gyereknek a maximumot adni, ha fel tudsz töltekezni."


Na ezzel maximálisan egyetértek, de ezt már sok helyen olvastam.

A gyereknek nem jó, ha napokig/hetekig csak az idegbeteg, lestrapált anyját látja, azaz sokkal jobb, ha az anyuka feltöltődik, és újult erővel látja el a gyerekét, foglalkozik vele.

2023. szept. 18. 11:41
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Anyuka vissza jön a pihenésböl és azt látja hogy minden úszik és rendetlen akkor 2x is meg gondolja is hogy élményen pihenni.
2023. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!